| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

Посол: Україні не варто чекати поблажок від Христі Фріланд як очільниці МЗС Канади

Попри позитивне ставлення нового очільника МЗС Канади Христі Фріланд до України, вона залишатиметься канадським урядовцем і передовсім відстоюватиме інтереси Канади.

Таку думку висловив посол України в Канаді Андрій Шевченко, передає Укрінформ.

«Христя – це людина, яка виросла з думкою про Україну. Вона безмежно любить Україну, ростить в українському дусі своїх дітей та є великою гордістю української громади Канади. Саме за це Христя опинилася у списку нев’їзних канадських політиків, запровадженому РФ. З іншого боку, треба пам’ятати, що на цій посаді Христя Фріланд є міністром Канади, а не української громади», – сказав Шевченко.

Він наголосив, що Фріланд може бути дуже жорсткою у відстоюванні інтересів Канади. «Під час переговорів щодо Угоди про вільну торгівлю із ЄС, ми бачили, якою жорсткою Христя може бути, коли йдеться про інтереси її країни. І тому нам, українцям, із цим треба рахуватися», – зазначив посол.

На його переконання, незважаючи на походження Христі Фріланд, Україні не варто очікувати на будь-які «поблажки» від Канади.

«Главою МЗС стала людина, яка добре знає Україну і розуміє її сильні та слабкі сторони, однак, якщо хтось розраховує, що її українське походження буде давати нам поблажки – це ілюзія», – заявив Шевченко.

За його словами, Україні необхідно використати поінформованість Фріланд на свою користь.

«Нам потрібно максимально використати її знання про Україну для того, аби будувати із Канадою рівні партнерські стосунки», – підсумував дипломат.

Нагадаємо, канадка українського походження Христя Фріланд у вівторок була призначена міністром закордонних справ Канади. Її попередник на цій посаді – Стефан Діон вирішив припинити свою 21-річну політичну кар’єру.

 

Читайте також

У Стамбулі влаштовують дводенний український фестиваль
Україна
0 shares0 views

У Стамбулі влаштовують дводенний український фестиваль

vidia.ua - Вер 21, 2017

У Стамбулі 22 вересня стартує масштабне українське свято "Дні Києва у Стамбулі", повідомляє СВІТUA з посиланням на сторінку заходу у Facebook. Свято триватиме протягом двох днів (22…

На польському телеканалі з’явилася україномовна передача
Важливе, Україна
0 shares0 views

На польському телеканалі з’явилася україномовна передача

vidia.ua - Вер 21, 2017

Програма виходить щосуботи о 21.45, починаючи з 16 вересня цього року. Як повідомляє портал wirtualnemedia.pl, програма розповідає про найважливіші події з життя української діаспори…

Латвійські інвестори відкрили в Україні новий хлібний завод
Україна
0 shares0 views

Латвійські інвестори відкрили в Україні новий хлібний завод

vidia.ua - Вер 21, 2017

Підприємство з латвійськими інвестиціями Ризький хліб відкрило хлібозавод в Чернігові проектною потужністю 15 т на добу. Про це повідомила Чернігівська міська рада, передає Новое время.…


Новини партнерів