Діаспора Канади закликала посилити санкції та дати Україні оборонну зброю

Конгрес українців Канади закликав канадських законодавців та урядовців посилити санкції проти Росії та надати Україні озброєння.

Про це йдеться у листі, направленому міністрам та депутатам федерального парламенту Канади від імені української організації, повідомляє Укрінформ.

«КУК закликав Канаду рішуче засудити брехливі обвинувачення Росією України; відчутно посилити санкції проти РФ, включно із відключенням Росії від міжнародної системи платежів SWIFT, та негайно надати Україні оборонне озброєння, зокрема протитанкове та інше обладнання, необхідне їй для захисту своєї територіальної цілісності та життя цивільного населення», – пояснили у Конгресі.

На переконання Павла Грода, президента Конгресу українців Канади, нещодавні провокативні дії Росії вимагають твердої реакції міжнародної спільноти. «Сміховинні обвинувачення, які Путін висуває стосовно України, є частиною випробуваного російського сценарію створення кризи і подальшої «відповіді» на неї шляхом військової агресії. Ми вже бачили це раніше: у Грузії, Криму та на окупованих Росією територіях Донецької та Луганської областей», – заявив Грод.

За його словами, пересування російських підрозділів та озброєння, разом із необгрунтованими обвинуваченнями на адресу України є «надзвичайно тривожною ознакою того, що РФ має намір серйозно посилити своє військове вторгнення в Україну». «КУК рішуче засуджує російську військову ескалацію, її агресивні, провокативні заяви та постійну відмову дотримуватися режиму припинення вогню у східній Україні», – наголосили у Конгресі.

Нагадаємо, українці влаштували акцію протесту в центрі Будапешту.

Читайте також

Американська зброя для ЗСУ: що вже передали Україні і як застосовують на фронті
Важливе, Україна
0 shares0 views

Американська зброя для ЗСУ: що вже передали Україні і як застосовують на фронті

vidia.ua - Гру 18, 2017

Американська військова допомога, яка вже в Україні, здатна змінити ситуацію на Донбасі. Контрбатарейні радари Сполучені Штати Америки передавали українській армії тричі. Система може…

Американські дипломати створили казковий Львів з імбирних пряників
Вибір редакції, Україна
0 shares0 views

Американські дипломати створили казковий Львів з імбирних пряників

vidia.ua - Гру 18, 2017

Родина заступника посла США створила з пряників зменшену копію львівської площі Ринок, повідомляє ТСН. Родина майже місяць працювала над будиночками з імбирних пряників…

У Сіднеї відкрилося перше почесне консульство України
Світ
0 shares0 views

У Сіднеї відкрилося перше почесне консульство України

vidia.ua - Гру 18, 2017

У неділю, 17 грудня, відкрилося перше почесне консульство України у Сіднеї (Австралія). Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку Міністерства закордонних справ…