Поляки напишуть сценарій до детективного ретро-серіалу про Львів

Кінокомпанія Film.ua залучила польських сценаристів до роботи над сценарієм пілотної серії детективного ретро-серіалу “Лемберг”, події якого відбуваються у Львові за часів Австро-Угорської імперії, повідомляє “Детектор медіа“.

Головний герой серіалу “Лемберг” –  комісар поліції Адам Вістович, що є втіленням антигероя. На перший погляд, він малоприємний чоловік – міцний, товстий, схильний до алкоголю і брутальної лайки, але при цьому дуже досвідчений поліцейський. Йому в компаньйони надсилають молодого поліцейського з Кракова Анджея Самковського, який щойно закінчив університет і несподівано для себе дістав розпорядження в Лемберг, на околиці імперії, замість бажаного Відня. Разом їм доведеться повернути спокій в місто, яке перед Першою світовою війною розривається між різними силами, в тому числі – і містичного роду.

Історія заснована на циклі романів українського письменника Богдана Коломійчука, об’єднаних фігурою головного героя Адама Вістовича.

Виробництво серіалу “Лемберг” заплановано на літо 2017 року. Це повинна бути європейська копродукція студії з польськими партнерами.

3 червня у Львові польські сценаристи Пшемислав Новаковський і Моніка Франчак зустрілися з автором літературної основи, щоб обговорити подробиці майбутньої серії. Вони пройшлися по місцях, описаним в оповіданнях: колишній департамент поліції, вулиця Академічна (нинішній проспект Шевченка), квартира на вулиці Вірменській, де жив головний герой, будівля психіатричної лікарні, де відбуваються основні події першої серії, львівські кафедральні собори, Личаківський цвинтар і багато іншого.

Нагадаємо, фільм про Майдан отримав відзнаку Американської кіноакадемії.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…