У Збройних силах запрацює школа інструкторів за стандартами НАТО

Міністр оборони Степан Полторак анонсував створення у межах ЗСУ власної школи інструкторів, які пройдуть підготовку з інструкторами країн НАТО.

Про це інформує VIDIA з посиланням на прес-службу Міноборони.

Фото: mil.gov.ua

Фото: mil.gov.ua

«Ці люди мають пройти відповідну підготовку з інструкторами країн Альянсу, а далі самостійно навчати наших бійців. Щоб наші інструктори якісно працювали, їм необхідно створити необхідні умови. Тому що жити у наметі протягом одного-двох років — це дуже важко. Ми запланували будівництво відповідної інфраструктури, де будуть створені нормальні умови для інструкторів», – зазначив міністр.

Полторак повідомив, що кошти на створення школи передбачені у бюджеті, також планують залучати інвесторів і допомогу звичайних громадян.

Також міністр розповів про плани щодо поліпшення навчальної та матеріально-технічної бази полігонів Збройних сил: «Наразі ми ведемо перемовини з іноземними колегами, які надають нам допомогу і порадами, і фінансовим ресурсом. Сподіваюся, що влітку, після проведення Саміту НАТО за участю Президента України, наші партнери з Альянсу нададуть нам допомогу, у тому числі, і для покращення матеріально-технічної бази».

Нагадаємо, Голова Комітету Сенату США з питань Збройних сил Джон Маккейн розповів, що проект оборонного бюджету США передбачає 500 млн доларів для України.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…