У Німеччині навчатимуть українських бізнесменів

Східний комітет німецької економіки втретє організовує курси для молодих українських бізнесменів. Про це розповів координатор проекту Штефан Кегебайн, передає Укрінформ.

logo_ost-ausschuss

Навчання у Німеччині триватиме з лютого до червня 2017 року.

Наразі визначаються німецькі компанії, що приймуть до себе учасників третього випуску стипендіальної програми для українців.

Навчальний проект організовує Східний комітет німецької економіки спільно з Торгово-промисловою палатою України з осені 2014 року. За два курси вдалося підготувати кілька десятків українців. Участь у програмі можуть взяти молоді студенти та аспіранти з усіх регіонів країни.

Німецькі організатори вважають, що подібне навчання дає можливість отримати корисний менеджерський досвід на німецьких підприємствах, котрий можна буде застосувати в Україні.

Проект фінансується німецьким Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці.

Нагадаємо, нещодавно у Польщі провели форум для українського бізнесу.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…