СКУ закликає світ відреагувати на репресії щодо українців у Росії

Світовий конгрес українців (СКУ) закликає міжнародну спільноту відреагувати на постійні репресивні дії Росії.

Мова про намагання заборонити діяльність СКУ в Російській Федерації. Про це організація заявила у зверненні, опублікованому на своєму сайті, передає VIDIA.

18 квітня низка медіа повідомили, що російські Міні’юст, МЗС та Генеральна прокуратура аналізують інформацію, щоб вирішити, чи заборонити діяльність СКУ в Росії.

У СКУ переконують: російська влада ніколи не повідомляла організацію ні про причину такого аналізу, ні чому вона вважає СКУ  “небезпекою для конституційного ладу Російської Федерації.”

“Світовий конгрес українців закликає міжнародне співтовариство, в тому числі правозахисні організації, підтримати права української меншини та зупинити зростання порушень основних свобод в Російській Федерації”, – заявив президент СКУ Євген Чолій.

Нагадаємо, голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ заявив, що три українські організації – Світовий конгрес українців, Українську всесвітню координаційну раду та Кримську польову місію з прав людини – можуть визнати в Росії “небажаними”.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…