Яресько назвала головні виклики для України

Екс-міністр фінансів України Наталія Яресько назвала три основні завдання і п’ять важливих викликів для країни на найближчу перспективу.

Їх вона окреслила, виступаючи на форумі East Forum Berlin у вівторок, повідомляє Укрінформ.

“Ми повинні сконцентруватися на трьох основних економічних питаннях: макроекономічній стабільності, бізнес-кліматі і боротьбі з корупцією”, – перерахувала Яресько.

За її словами, всупереч прогнозам, які давалися півтора року тому, Україна змогла з успіхом стабілізувати свою макроекономічну ситуацію.

Наталія Яресько вбачає п’ять основних викликів для України.

Перше: навіть якщо економіка знову на підйомі, старт був узятий з дуже низького рівня, і знадобиться багато часу, щоб українці змогли відчути повернення до зростання.

Друге: економічне відновлення у великій мірі залежить від ситуації з безпекою на Донбасі.

Третє: глобальний економічний клімат несприятливий, і це впливає на Україну.

Четверте: Україні доведеться продовжувати рух шляхом фіскальних обмежень для зниження дефіциту.

П’яте: Україна дуже залежна від своїх зовнішніх партнерів, і це величезний актив, оскільки МВФ не лише надає фінансову допомогу, але є підтвердженням прихильності реформам.

“Тільки виконуючи умови співробітництва, ми зможемо повернути собі довіру і впевненість з боку міжнародних партнерів і спільноти”, – наголосила вона.

Зазначимо, після відставки уряду Яценюка Наталія Яресько оголосила, що візьме невелику паузу, але готова і надалі служити українському народу.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…