На кінофестивалі у Чикаго розповіли про Майдан та Голодомор в Україні

Два українських фільми представили під час кінофестивалю The 2016 Peace on Earth Film Festival. Це стрічка Аріадни Охрімович “Голодомор: голоси свідків” та фільм Бена Мозеса “Я українець: особисті історії революції”, пише Ukrainian Chicago Magazine.

Фото: Ukrainian Chicago Magazine

Хоча фільми тематично різні, спільним знаменником стали особисті історії людей, яким вдалося вижити у непростих обставинах.

Стрічка Аріадни Охрімович представляє свідчення очевидців, які підтверджують: Голодомор був актом геноциду проти українського народу.  Бен Мозес, режисер фільму про Революцію Гідності, переповідає драматичні події Майдану вустами двох молодих активістів.

Співзасновник і виконавчий директор кінофестивалю Нік Аготті запросив президента Фундації Українського Геноциду-США Миколу Кочергу взяти участь у дискусії перед показом фільму. Пан Кочерга говорив про геноцид, як визначається це поняття, голод як спланований план проти українських селян і його вплив на наступні покоління українців.

Багато з членів виконавчої ради Фундації Українського Геноциду-США також були присутні і скористалися можливістю, щоб поговорити з аудиторією і обмінятися інформацією про освітні програми, які навчають про Голокост, Голодомор, а також вірменський, камбоджійський, руандійський та інші геноциди.

Нагадаємо, у Римі українцям покажуть фільм про Іловайськ. 

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…