Лікар з діаспори у США названа Людиною року в Україні

Президент Української Федерації Америки (УФА), доктор Зеня Черник отримала міжнародну премію програми «Людина Року» в номінації «За самовіддану служіння людям та професії».

Церемонія нагородження відбулась у суботу, 26 березня, у столичному Палаці «Україна», повідомляє VIDIA.

Фото: з Facebook Ірини Мазур

Фото: з Facebook Ірини Мазур

Доктор Зеня Черник – практикуючий лікар-нефролог багато років поспіль активно займається суспільною діяльністю, невпинно працюючи на благо України і допомагаючи людям. Др. Черник є відомим лідером української громади США, вона вже другий термін очолює Українську Федерацію Америки в якості Президента, а також очолює Медичну Програму цієї організації.

Завдяки її зусиллям як в Україні, так і в США було запроваджено і здійснено багато гуманітарних і медичних програм, започатковані та реалізовані проекти по допомозі хворим дітям України.

Враховуючи події в Україні протягом останніх двох років, Др. Черник організувала спеціальний проект «Стань героєм для героя», за допомогою якого Федерація змогла надати медичну допомогу і психологічну підтримку в США важко пораненим захисникам України.  Тільки за рік на потреби поранених героїв України було перераховано більш ніж 7 мільйонів доларів.

«Людина року» — це перша незалежна премія України за вищі професійні та громадські досягнення, заснована 1995 року. Премія охоплює всі регіони України. Лауреатів програми визначають шляхом експертного опитування, остаточне рішення приймає Вища Академічна Рада програми.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…