Герой АТО вийшов на подіум Ukrainian Fashion Week

На подіум Ukrainian Fashion Week в показі нової колекції молодого дизайнера Софії Русинович вийшов Юрій Весельський, герой АТО, один з учасників проекту «Переможці».

Найбільша модна подія країни вперше проходить за участю героїв АТО — учасників мультимедійного проекту, створеного каналом 1 + 1 і журналом VIVA, йдеться на сайті журналу.

Фото: прес-служба Ukrainian Fashion Week

Фото: прес-служба Ukrainian Fashion Week

Це герої, які втратили кінцівки у боротьбі з терористами на Сході України, але не втратили сили духу та жаги до життя. Справжні чоловіки — десантник Юрій Весельський і морський піхотинець Віктор Кардаш — спробували себе в ролі моделей.

RRD_2039

RRD_2055

Майже тиждень Юрій Весельський тренувався дефілювати по подіуму і таки підкорив його.

Стати моделлю десантник погодився заради благородної мети — показати іншим хлопцям, які втратили на війні кінцівки, що життя триває.

«Для людини військового це кардинальна зміна. Це новий цікавий досвід для мене, але цим я хочу показати, що люди з інвалідністю можуть жити яскраво та повноцінно», — поділився враженнями хлопець.

Дизайнер Софія Русинович давно мріяла організувати показ, де б моделями виступили українські воїни, захисники нашої країни. Тому, дізнавшись про Юрія Весельского і проект «Переможці», вона одразу запропонувала співпрацювати і розробила динамічний образ: штани-трансформери з блискавкою і світшоти з принтом гайок і автомобільних інструментів.

RRD_2217

«Я в захваті від того, що герой АТО, учасник проекту «Переможці »вийшов на подіум саме в моєму показі. Планую ще один цікавий проект, в який запрошу Юру Весельского!» — зізналася український дизайнер Софія Русинович.

Нагадаємо, проект «Переможці» про сильних духом українців презентували у Канаді.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…