100 зірок спорту підтримають Україну в Амстердамі напередодні референдуму

Напередодні референдуму про асоціацію України і ЄС спортсмени та активісти всеукраїнського руху “Спорт – За Мир” (Sport ForPease) проведуть у Амстердамі міжнародну акцію підтримки.

Про це ідеться на сайті голландської організації Ukraine Today, місія якої – підтримка демократії та прав людини в Україні, передає VIDIA.

3 квітня призери чемпіонатів світу та майстри спорту візьмуть участь в інтернаціональному флешмобі – велозаїзді до Амстердаму.

До акції долучаться майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор у Лондоні Іван Бабарика, майстер спорту України з триатлону, призер кубків України з велоспорту в багатоденних перегонах Лілія Барановська, майстер спорту міжнародного класу, 1 місце ЧС в бігу на 100 кілометрів Олександр Головницький, паратріатлет (абсолютно незрячий), майстер спорту України, призер Чемпіонату світу Василь Закревський, член збірної України з футболу Євген Левченко, член збірної України з футболу Олександр Білоус, директор департаменту Міністерства молоді та спорту України Анастасьева Оксана.

До українських спортсменів приєднаються спортсмени з Польщі, Німеччини, Австрії, Бельгії та Нідерландів.

Учасники акції пригощатимуть мешканців Амстердама українськими яблуками – як символом родючості України – європейської житниці, утворять форму серця із синьо-жовтими кульками, стрічками та національними прапорами України і Нідерландів та роздаватимуть автографи.

“Голландці – спортивна нація, де основним видом транспорту є велосипед. Саме тому організатори акції, зірки велоспорту України, впевнені, що ультрамарафон стане позитивним фактором нейтралізації антиукраїнської негативної пропаганди перед референдумом в Нідерландах”, – пояснюють організатори.

Акцію підтримали європейські спортсмен, українські та нідерландські ЗМІ, депутати, а також МЗС та Міністерство молоді і спорту України.

Нагадаємо, також у цей час у Нідерландах проведуть дні українського кіно.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…