Українці Австралії протестують проти турів в окупований Крим

В Австралії розгорнулася масштабна інформаційна кампанія проти австралійського туроператора російської компанії Gateway Travel, який пропонує семиденні тури на півострів.

Тур пропонує огляд пам’яток в Сімферополі, Ялті та Севастополі та не містить жодної інформації про поточний стан району окупації.

Першими на повідомлення про цю туристичну пропозицію відреагувала українська громада Австралії, йдеться на сайті спілки, передає Укрінформ.

«Купувати ці тури можуть лише ті, хто не має поваги до австралійських цінностей, хто підтримує тих, кого звинувачують у збитті літака рейсу МН17, та підтримує вторгнення до Криму», – заявив голова Союз українців Австралії Стефан Романів.

З листом протесту до австралійського туроператора звернулося Посольство України в Австралії. Зокрема, у зверненні йдеться про неприпустимість проведення таких турів, оскільки вони вводять в оману громадян Австралії щодо безпеки маршруту, який пролягає на окупованій території, а також суперечать позиції міжнародної спільноти щодо територіальної цілісності України.

Нагадаємо, Австралія оголосила санкції проти Росії в березні 2014 після анексії Криму. Санкції були поглиблені у вересні 2014, а згодом у березні 2015 року у відповідь на тривалу загрозу з боку Росії щодо суверенітету і територіальної цілісності України.

МЗС Австралії рекомендувало громадянам не подорожувати до Криму, а ресурс «Розумний мандрівник» попереджає, що «регулярні страхові поліси подорожі будуть анульовані і уряд Австралії навряд чи буде в змозі забезпечити консульську допомогу мандрівникам». При цьому офіційна Канберра не накладає жодних обмежень чи стягнень на своїх громадян, які подорожують до Криму приватно.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…