В Ізраїлі намагалися зірвати показ фільму про українських бійців АТО

Фото: Борис Поделко

Фото: Борис Поделко

Днями у Тель-Авіві відбулась прем’єра документального фільму «Добровольці Божої Чоти» українського режисера Леоніда Кантера. Ініціатором показу виступила громадська організація «Israeli Friends of Ukraine», про це VIDIA повідомили у її прес-центрі.

У фільмі показані унікальні кадри з місць бойових дій в Україні. Після показу глядачі мали змогу познайомитися з режисером, а також з одним із героїв цього гостросюжетного фільму, командиром добровольчого батальйону Андрієм Шараскіним.

«Показ фільму пройшов успішно, не дивлячись на активні спроби недоброзичливців зірвати прем’єру», — зазначили організатори. Щоправда, хто і яким чином намагався зашкодити показу, не уточнюють.

Герої фільму — прості люди, які ще зовсім недавно були лікарями, акторами, інженерами, але сьогодні реальність змусила їх опинитися на війні, і виконувати свій обов’язок. Кожен з них має свою особисту історію і причини, за якими вони опинилися на фронті.

Фільм був перекладений на іврит групою добровольців організації «Israeli Friends of Ukraine», тому івритомовні глядачі також змогли зануритися в реалії подій, що відбувалися на екрані.

«Для нашої організації дуже важливо, щоб ізраїльтяни мали можливість отримувати інформацію про те, що відбувається сьогодні в Україні, і, зокрема, в зоні військового конфлікту, оскільки серед населення існує жвавий інтерес до цієї теми. Тому ми запрошуємо з України до Ізраїлю різних соціальних і культурних діячів», — пояснила одна з засновників громадської організації Ганна Жарова.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…