В Ізраїлі намагалися зірвати показ фільму про українських бійців АТО

Фото: Борис Поделко

Фото: Борис Поделко

Днями у Тель-Авіві відбулась прем’єра документального фільму «Добровольці Божої Чоти» українського режисера Леоніда Кантера. Ініціатором показу виступила громадська організація «Israeli Friends of Ukraine», про це VIDIA повідомили у її прес-центрі.

У фільмі показані унікальні кадри з місць бойових дій в Україні. Після показу глядачі мали змогу познайомитися з режисером, а також з одним із героїв цього гостросюжетного фільму, командиром добровольчого батальйону Андрієм Шараскіним.

«Показ фільму пройшов успішно, не дивлячись на активні спроби недоброзичливців зірвати прем’єру», — зазначили організатори. Щоправда, хто і яким чином намагався зашкодити показу, не уточнюють.

Герої фільму — прості люди, які ще зовсім недавно були лікарями, акторами, інженерами, але сьогодні реальність змусила їх опинитися на війні, і виконувати свій обов’язок. Кожен з них має свою особисту історію і причини, за якими вони опинилися на фронті.

Фільм був перекладений на іврит групою добровольців організації «Israeli Friends of Ukraine», тому івритомовні глядачі також змогли зануритися в реалії подій, що відбувалися на екрані.

«Для нашої організації дуже важливо, щоб ізраїльтяни мали можливість отримувати інформацію про те, що відбувається сьогодні в Україні, і, зокрема, в зоні військового конфлікту, оскільки серед населення існує жвавий інтерес до цієї теми. Тому ми запрошуємо з України до Ізраїлю різних соціальних і культурних діячів», — пояснила одна з засновників громадської організації Ганна Жарова.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…