Шукати агентів пропаганди Україні допоможуть волонтери зі США

політична пропагандаДнями Міністерство інформаційної політики підписало меморандум  про співпрацю з громадським об’єднанням українців у США Razom for Ukraine, аби спільно захищати інформаційний простір України.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу міністерства.

У рамках спільної діяльності заплановано створення міжнародного проекту «Інформаційний щит». «Головним завданням проекту є виявлення в медіа просторі  інформаційних спецоперацій, метою яких є викривлення подій в Україні та негативний вплив на імідж країни в світі», — пояснюють у відомстві.

«Маючи в розпорядженні обмежені фінансові ресурси, МІП завжди відкритий до співпраці з громадськими рухами, які докладають зусиль для протидії російській пропаганді. Синергія зусиль українців, незалежно від того живуть вони в Україні або за її межами, вже довела свою ефективність під час подій Євромайдану та допоможе країні зараз перемогти в інформаційній війні з агресором», — підкреслив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Першими кроками спільної діяльності стане моніторинг повідомлень про Україну сімома мовами, а саме: англійською, французькою, німецькою, іспанською, арабською, російською та українською та щотижневий аналіз і візуалізація згадувань про Україну у світових ЗМІ.

«Розвідка відіграє важливу роль у боротьбі. Інформаційна розвідка не є виключенням. Щоб боротись з пропагандою, потрібно знати її масштаби, джерела, агентів пропаганди, шляхи розповсюдження. Саме для дослідження інформаційного простору був створений проект “ОКО”. Усвідомлюючи неготовність України до широкомасштабної інформаційної війни, а також обмеженість державних ресурсів, ми розпочали роботу, не очікуючи ініціативи “зверху”», — пояснила президент громадської організації «Разом» Люба Шипович.

Окрім співпраці  із волонтерами Razom for Ukraine, міністерство так само підписало меморандум із Інститутом інформаційної безпеки.

Нагадаємо, громадська організація Razom for Ukraine була прикро вражена відставкою Сашка Боровика з посади першого заступника Міністра економічного розвитку і закликала уряд України не нехтувати фахівцями такого рівня.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…