Емігрант з Росії влаштував благодійний пікнік для України у центрі Нью-Йорка

Торговицький

Фото з Facebook

Емігрант з Росії, засновник проекту Wounded Warrior Ukraine Роман Торговицький влаштував благодійний пікнік у центральному парку Нью-Йорка, аби зібрати кошти для психологічної реабілітації українських військових. Відсвяткувавши таким чином свій день народження, Роману вдалося зібрати  $4 000, повідомляє VIDIA.

Ці гроші підуть на підготовку інструкторів з числа бійців АТО, які працюватимуть із шоковою травмою війни. Цей унікальний тренінг розпочався у Києві у лютому цього року.

«Коли наш з Вами проект стартував, було піднято близько $14 тисяч. Залишилося зібрати ще $10 тисяч для завершення тренінгу в червні», — зазначив Торговицький у своєму Facebook, дякуючи усім тим, хто відгукнувся і взяв участь у благодійному пікніку.

Він також зазначив, що вже влітку очікує, що хлопці, що закінчать тренінг, зможуть розпочати працювати з іншими бійцями — на передовій, в госпіталях, в центрах реабілітації.

Окрім того, в планах Романа Торговицького та команди його однодумців — започаткувати   серію безкоштовних вебінарів по роботі з шоком та стресом для діаспори та українських волонтерів.

«Ми починаємо проводити активну роботу в Америці, Канаді і Європі по створенню стабільної та потужної організації для підтримки роботи в Україні. У наших планах: спортивні заходи, вебінари та семінари з тілесної роботи зі стресом, покази фільмів та багато іншого», — зазначив він.

Нагадаємо, у квітні у Нью-Йорку для волонтерів з діаспори був організований спеціальний тренінг — вчили, як впоратись зі стресом.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…