Емігрант з Росії влаштував благодійний пікнік для України у центрі Нью-Йорка

Торговицький

Фото з Facebook

Емігрант з Росії, засновник проекту Wounded Warrior Ukraine Роман Торговицький влаштував благодійний пікнік у центральному парку Нью-Йорка, аби зібрати кошти для психологічної реабілітації українських військових. Відсвяткувавши таким чином свій день народження, Роману вдалося зібрати  $4 000, повідомляє VIDIA.

Ці гроші підуть на підготовку інструкторів з числа бійців АТО, які працюватимуть із шоковою травмою війни. Цей унікальний тренінг розпочався у Києві у лютому цього року.

«Коли наш з Вами проект стартував, було піднято близько $14 тисяч. Залишилося зібрати ще $10 тисяч для завершення тренінгу в червні», — зазначив Торговицький у своєму Facebook, дякуючи усім тим, хто відгукнувся і взяв участь у благодійному пікніку.

Він також зазначив, що вже влітку очікує, що хлопці, що закінчать тренінг, зможуть розпочати працювати з іншими бійцями — на передовій, в госпіталях, в центрах реабілітації.

Окрім того, в планах Романа Торговицького та команди його однодумців — започаткувати   серію безкоштовних вебінарів по роботі з шоком та стресом для діаспори та українських волонтерів.

«Ми починаємо проводити активну роботу в Америці, Канаді і Європі по створенню стабільної та потужної організації для підтримки роботи в Україні. У наших планах: спортивні заходи, вебінари та семінари з тілесної роботи зі стресом, покази фільмів та багато іншого», — зазначив він.

Нагадаємо, у квітні у Нью-Йорку для волонтерів з діаспори був організований спеціальний тренінг — вчили, як впоратись зі стресом.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…