Українську стрічку нагородили на фестивалі документального кіно в Канаді

Документальний фільм «Жива ватра» про життя карпатських вівчарів режисера Остапа Костюка здобув спеціальний приз журі Канадського міжнародного фестивалю документального кіно HotDocs, передає Cultprostir.

Кадр з фільму "Жива ватра"

Кадр з фільму “Жива ватра”

«Це фільм про людське покликання. Про щоденну працю, без вихідних і права на слабкість. Про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і про дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих», – так описує кінострічку сам режисер.

Знімальна група протягом чотирьох років спостерігала за героями фільму. «Це унікальний для України проект за складністю і кількістю зйомок, такого до нас точно ніхто не робив», – наголосила виконавчий продюсер кінострічки Ольга Безхмельніцина.

«Увагу глядачів до фільму ми відчули під час перших показів на фестивалях “Молодість” і Docudays UA, а ось тепер фільм побачив і оцінив міжнародний глядач. У широкий український прокат картина вийде восени 2015-го року», – розповіла вона. Зауважимо, що «Жива ватра» – це дебютна стрічка режисера Остапа Костюка.

Як повідомляв VIDIA раніше, українська документальна короткометражка «Кирим» про кримських татар режисера Ксенії Жорноклей отримала бронзову статуетку «Приз Ремі» на Міжнародному кінофестивалі у Х’юстоні.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…