Дівчина у вінку з донбаського вугілля потрапила на обкладинку журналу в США

Обличчям чергового номеру Ukrainian Chicago стала українка зі сходу України Марина Семенова, віце Міс Українська Діаспора 2014, зі сторінок журналу розповідає читачам у США свою правду про охоплений війною Донбас.

Спеціально для художнього оформлення її історії фотограф Оксана Федорук-Терлецька відзняла фотосесію “Дівчини зі Сходу” –  образ українки у вінку з вугілля, оповитої чорною вуаллю смутку.

Все своє дитинство і юність дівчина провела на сході України. Донбас, Харківщину і Дніпропетровщину вона вважає своїм домом і невід’ємною частиною України, передає VIDIA.

10428667_908926679130895_1926124626849516761_n

Три роки тому Марина Семенова перебралась США. Підтримуючи постійні зв’язки із друзями, які перебувають в оточенні сепаратистів «ДНР» та «ЛНР»,  Марина розповідає, що люди там не мають шансів висловити власну думку, якщо вона суперечить ідеям сепаратистів, — слово на окупованих територіях може коштувати життя.

Screen Shot 2015-05-01 at 12.32.19 AM

Окрім цього, дев’ятий номер Ukrainian Chicago містить репортажі із фестивалю «У пошуках Made in Ukraine», що відбувся в Києві, та показу колекцій дизайнера Олени Даць на Ukrainian Chicago Fashion Show. А також — колонку Вахтанга Кіпіані, інтерв’ю з московським фотографом Євгеном Фельдманом та інше.

Безкоштовні примірники журналу можна знайти у багатьох популярних українських місцях Чикаго.

Електронна версія доступна на сайті видання UkrainianChi.com. За оновленнями можна слідкувати на Facebook-сторінці журналу та у соцмережі Twitter.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…