Про абсурдне ув’язнення Олега Сенцова знімають фільм

141003195048_sentsov_624x351_unianФільм буде присвячено розслідуванню обставин кримінальної справи кримського режисера Олега Сенцова, якого арештувала ФСБ Росії за підозрою в тероризмі, передає “Німецька хвиля“.

Над створенням стрічки працюють режисери Аскольд Куров та Андрій Литвиненко та продюсери Ольга Журженко, Марія Гаврилова та Максим Туула.

На сайті Indiegogo стартувала кампанія зі збору коштів на зйомки фільму. “Вивчаючи деталі цього дивного політичного процесу, з приватного розслідування фільм перетворюється на історію, яку міг би сьогодні написати Франц Кафка – страшну й безглузду історію протистояння людини і бездушної державної машини, в колеса якої Олег Сенцов потрапив, схоже, випадково”, – пишуть творці фільму.

Висхідною точкою сюжету має стати арешт Сенцова у травні 2014 року. “Накидавши його портрет за допомогою інтерв’ю, телерепортажів, архівних матеріалів і змалювавши обставини його арешту, знімальна група має намір провести власне розслідування”, – вказано в описі майбутнього фільму.

“Крок за кроком, деталь за деталлю ми додаватимемо штрихи до картини – через розмови зі свідками подій, судові хроніки, соціальні й політичні події в обох країнах”.

Ініціатори планують додати до фільму інтерв’ю з європейськими кінематографістами, які висловили солідарність зі своїм українським колегою. Закінчити стрічку має “вирок суду” або, як зауважують ініціатори фільму, “в ідеалі – звільнення Олега”.

Знімальна група сподівається розпочати постпродакшн фільму в червні й закінчити роботу восени 2015 року.

Усього потрібно зібрати 12,5 тисяч євро. Краудфандингова кампанія закінчується 19 травня.

Нагадаємо, безстрокову акцію підтримки Олега Сенцова оголосили польські кіномитці.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…