У Львові влітку навчатимуть української – запрошують діаспору

73004Влітку у Львові всьоме відбудеться літня школа україністики, спрямована на вивчення і поглиблення знань з української мови.

З 19 липня по 2 серпня 2015 року у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) відбудеться Міжнародна літня школа україністики «Крок до України», повідомили VIDIA у прес-службі інституту.

Школа орієнтована на студентів, науковців, дослідників і всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

Це нагода під керівництвом професійних викладачів вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело і цікаво провести час у колі нових друзів у Львові – культурній столиці України, місті з багатою історією і традиціями.

У програмі школи – двотижневий інтенсивний курс української мови. Заняття проходять у трьох групах відповідно до результатів тесту визначення знань української мови.

На заняттях з української мови викладачі використовують підручники з української мови як іноземної.

Культурно-освітня програма передбачає навчальні екскурсії та квести, майстер-класи з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв, виїзні мандрівки та інші цікаві заходи.

Після завершення літньої школи учасники отримають сертифікати Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов, з різними базовими знаннями української мови, які досягли 18 років.

Заявки на участь приймають до 31 травня 2015 року.

Нагадаємо, діаспора у Аргентині попросила прислати їм вчителя з української.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…