Порошенко до українців Дрездена: Робимо все, щоб ви хотіли повернутися

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною під час робочого візиту до Німеччини зустрівся з українською громадою міста Дрезден. У лікарню, де лікуються поранені українські військові, яку відвідав президент, прийшло багато українців з національною символікою, у вишиванках.

Глава держави подякував місцевій українській громаді за підтримку військових, повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу президента.

«Дякую вам за те, що не лишаєтесь осторонь і допомагаєте волонтерським рухам. Ви робите все можливе для допомоги нашим воїнам, які борються за збереження суверенітету та цілісності країни», – сказав глава держави.

16902_623385251139679_5095376735671409079_n

Президент відзначив, що Україна зараз переживає складні часи, однак, цей іспит об’єднує всіх українців. «Зараз іде справжня боротьба за незалежність України», – наголосив Петро Порошенко.

Він розповів про реформи, які проводить українська влада, і пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб українці хотіли повернутися додому. «Робимо все, щоб ви частіше приїжджали в Україну. Ми вас дуже чекаємо в Україні. Беріть ваш досвід, уміння і приїжджайте», – звернувся до діаспори президент.

10271563_623385254473012_1283698643655751218_n

Глава держави поінформував, що Україна очікує на саміті «Східного партнерства» в Ризі рішення щодо безвізового режиму ЄС для України. Президент також повідомив, що 16 березня плануються його важливі зустрічі з керівництвом Німеччини, зокрема, з Канцлером Ангелою Меркель. Президент нагадав, що за останні 9 місяців провів більше 70 зустрічей та телефонних розмов з пані Канцлером. «Україна і Німеччина ніколи не мали такого тісного співробітництва, ніколи не були настільки разом», – заявив президент, відзначивши підтримку Німеччини та ЄС, зокрема, фінансову.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…