В Чикаго дадуть концерт заради постраждалих від війни в Україні

У Чикаго відбудеться благодійний концерт за участі скрипальки Марії Сторм та лідера гурту «Мандри» Сергія Фоменка. Усі виручені кошти будуть передані в Україну для закупівлі продуктів харчування, води, одягу та медикаментів постраждалим від війни сім’ям, пише VIDIA.

«У результаті бойових дій на сході Україні більше мільйона людей, у тому числі дітей, осиротілих в результаті війни, тяжкопоранених солдатів та їх сімей, в цілях безпеки були змушені покинути свої домівки. Ресурси для надання їм допомоги обмежені», — нагадують організатори.

cover-photo

Бажаючи допомогти вимушеним переселенцям та іншим постраждалим від війни, Комітет міст-побратимів Чикаго-Київ спільно з Американсько-українською діловою радою (USUBC) та спільнотою Second Presbyterian Church організовують концерт скрипальки Марії Сторм.

«Марія Сторм родом із Києва. Засмучена останніми подіями на батьківщині, вона зібрала групу провідних музикантів з Чикаго та Нью-Йорку, аби представити музичну програму: класичну у першому відділені та сучасну й популярну — у другому.

Разом із нею виступатимуть український співак Фома, номінант на Grammy Matthew Santos, а також музиканти Emiko Sato, Constance Volk та Jesse Langen.

Концерт відбудеться у суботу, 28 березня, о сьомій вечора у соборі Second Presbyterian Church. Як розповіли виданню організатори, вартість квитків коливається від $25 до $250. Є також можливість корпоративного та індивідуального спонсорства.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…