Американське місто на місяць підняло український прапор

В американському місті Воррен, штат Мічиган, на місяць підняли український прапор. Про це повідомляє VIDIA із посиланням на місцеві ЗМІ.

Влада міста оголосила, що український прапор буде піднятий перед будівлею міської ради протягом 30 днів із солідарності з європейською країною, яка зіткнулася з агресією російських військ.

Фото: Ray Skowronek

На церемонії підняття прапора були присутні міський голова Джеймс Фоутс та кількадесят представників української діаспори. Український прапор підняли разом з американським, після цього помолились та виконали гімн.

“Я зробив це, щоб підтримати незалежну Україну”, – сказав Фоутс, висловивши Надію, що інші громади зроблять те саме.

Фоутс також закликав Президента Барака Обаму та Конгрес вжити заходів для стримання російських військ.

Участь у церемонії взяли члени Українського конгресового комітету Америки та Українського культурного центру. На південному сході штату Мічиган проживають близко тридцяти тисяч американців українського походження.

Василь Перець, президент місцевого осередку Українського конгресового комітету, вважає, що цей крок допоможе підвищити обізнаність американців про події в Україні.

“Можливо, люди у Воррені бачитимуть український прапор і казатимуть “Я чув про це”. І якщо люди знатимуть про ці події, вони підтримають нас”, – сказав Перець.

Зазначимо, до Дня Незалежності український прапор традиційно піднімають у Чикаго.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…