Україні збільшили обсяги гуманітарної допомоги

imageПрезидент Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петер Маурер під час візитів до Москви та Києва домовився із президентом Росії і президентом України про доставку гуманітарної допомоги цивільному населенню Донбасу. Про це повідомляє DW.

За словами пана Маурера, за останні два місяці МКЧХ доставив для постраждалих від війни у Донбасі понад 3,5 тис. тон допомоги. Окрім того, Маурер переконаний, що «відносне припинення вогню» в зоні конфлікту лише сприятиме подальшому збільшенню обсягів допомоги.

Нагадаємо, організація в основному роздає продукти, питну воду, ліки і предмети гігієни, яких наразі найбільше потребують цивільні особи по обидва боки фронту. Найбільш вразливими категоріями отримувачів гуманітарної допомоги президент МКЧХ назвав хворих, особливо тих, які опинилися в лікарнях, а також літніх і самотніх людей, для яких зона бойових дій стала пасткою.

Окремо президент МКЧХ наголосив на тому, що остаточного припинення вогню так і не досягнуто. Як наслідок, на небезпеку наражаються як і місцеві цивільні особи, так і працівники місії. Він також закликав місцеву владу забезпечити якнайшвидше надання гуманітарної допомоги нужденним. «Наразі Україна є десятою країною в світі за обсягами гуманітарної допомоги», – підкреслив глава організації.

Пан Маурер також розкритикував діяльність представництва МКЧХ у Москві, яке висунуло низку позовів до українських та світових видань за поширення заяви глави російського Червоного Хреста Ігоря Трунова про ймовірні поставки зброї для бойовиків в російських колонах з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, раніше Медіа-портал VIDIA повідомляв про те, що конвої гуманітарної допомоги з Росії, що приїздили на територію Донбасу, могли завезти що завгодно, у тому числі зброю та боєприпаси.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…