Зі США в Україну повезли медобладнання на півмільйона доларів

26 тон медичного обладнання та інвентарю на суму 468 750 доларів відправили українські волонтери зі США у медзаклади Дніпропетровська. Про це інформує VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку благодійної організації Razom for Ukraine.

image

Контейнер з медобладнанням доправлять у Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені Мечникова та Дніпропетровський базовий військовий госпіталь. Частина допомоги буде розподілена між шпиталями поблизу зони АТО, щоб забезпечити вояків на передовій усім необхідним.

«Після консультацій вирішили відправити перший контейнер саме у мій рідний ‪Дніпропетровськ, який за час війни на сході став містом-шпиталем. Саме сюди доправляли та доправляють найбільшу кількість наших поранений хлопців, оскільки ‪ у Дніпропетровську розташований найближче до зони бойових дій великий медичний центр, де є фахові спеціалісти та розвинута медична інфраструктура. Не останню роль у виборі міста відіграла активна позиція місцевої влади у відстоюванні державний інтересів України у регіоні», – роз’яснює деталі Віталій Дубіль, менеджер проекту Support Hospitals in Ukraine, у рамках якого і було зібрано та відправлено медобладнання.

Волонтер додає, що хоча на початку проект видавався утопічним, однак зусиллями десятків відданих людей за півроку команда зуміла реалізувати його. «Економіка нашого проекту просто фантастична: на 1 долар донорських грошей ми відправляємо 22-24 долари великого коштовного медичного (в першу чергу хірургічного) обладнання. Наприклад, апарати УЗД, спеціальні монітори, спеціальні ліжка для проведення операцій та ще багато того, що у нас запросили лікарні. Все, що ми відправляємо, проходить кілька етапів погодження з головними лікарями. Таким чином, ми відправляємо саме те, що найбільше потрібно», – додає Віталій Дубіль.

image3

image1

image4

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA раніше, ініціатива Support Hospitals in Ukraine нещодавно отримала чек на суму 10 000 доларів для закупівлі та відправки в Україну цієї партії медобладнання.

Усі фото з Facebook-сторінки Віталія Дубіля

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…