Українці під вікнами Обами вимагали зупинити терор Путіна

Українці у Вашингтоні прийшли під стіни Білого Дому, аби закликати Президента США Барака Обману надати Україні військову допомогу та посилити санкції проти Росії і таким чином зупинити агресію Путіна, пише VIDIA.

Фото: Iryna Verity

Фото: Iryna Verity

Згідно з інформацією на сторінці заходу у Facebook, першочергово мітинг був запланований як частина всесвітньої акції на підтримку незаконно позбавленої волі урядом Росії Надії Савченко. Однак, з огляду на події в Україні останніх днів, українці вирішили цього дня також звернутися на адресу уряду США із вимогою негайно розпочати виконання «Акту на підтримку свободи в Україні», що передбачає розширення підтримки України у протистоянні з Росією.

«Офіцер української армії, військовополонений, член українського парламенту, Надія Савченко голодує від 13 грудня минулого року, заявивши, що жодних інших засобів боротьби із несправедливістю по відношенню до неї вона не має», — нагадують організатори акції #FreeSavchenko у Вашингтоні.

Фото: Iryna Verity

Фото: Iryna Verity

«З точки зору останніх сумних подій на лінії фронту в східній Україні, цей мітинг буде найперше адресований уряду США. Ми хочемо подякувати за прийняття закону про підтримку свободи в Україні, і наполягаємо на його терміновій реалізації», — зауважують активісти.

«Російські війська не знають кордонів. Вони ігнорують угоду про припинення вогню і масово атакують, заходячи на суверенні українські території, — наголошують організатори. — Занадто багато життів уже втрачено. Немає більше часу чекати. Діяти необхідно зараз! Страждає не тільки Україна. Цілий світ знаходиться у небезпеці. Путін є глобальною загрозою. Путіна необхідно зупинити вже зараз».

За словами журналістки Мирослави Гонгадзе, цього разу людей під Білий Дім прийшло ще більше, аніж на демонстрації минулого тижня, коли на мітинг вийшли через обстріл мирних жителів у Волновасі.

Нагадаємо, уранці у суботу бойовики обстріляли з «градів» район «Східний» у Маріуполі. За останніми даними загинуло щонайменше 30 людей. Державний секретар США Джон Керрі вже засудив обстріл сепаратистами Маріуполя.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…