Активісти в Нью-Йорку протестують проти російського диригента

dyrugПроукраїнські активісти планують влаштувати акцію протесту біля Бруклінської академії музики, де буде виступати російський диригент Валерій Гергієв. Він разом з Маріїнським театром 14 січня розпочне гастролі в Нью-Йорку, повідомляє Радіо Свобода.

Гергієв – один з діячів культури Росії, що підписали минулої весни відомий лист про «підтримку позиції російського президента по Україні і Криму». Після підписання документу, не раз виступи диригента зривалися та супроводжувалися протестами на Заході.

Одна з постійних учасників та організаторів подібних заходів, активістка Валентина Бардакова, вчителька початкової школи, яка приїхала в США 10 років тому, закликає громадян не відвідувати такі концерти.

«Головна ціль цих маніфестів – показати громадськості які ці музиканти є на справді. Вони спочатку підтримують політику Путіна, а потім приїжджають сюди, на Захід, до Європи, в Америку і заробляють гроші. Слухачі, які приходять на концерт повинні розуміти, що ці люди – лицеміри», – заявляє активістка.

Нагадаємо, українці ідуть під Білий Дім на акцію протесту проти тероризму.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • Про цей сайт повинен знати кожен http://www.habaram.net Розповсюджуйте !!!

  • Иван

    Молодцы, правильно делают, что протестуют против “деятелей” “культуры”, поддерживающих захватническую политику. Спасибо!