Головну роль в номінованому на Оскар “Поводирі” зіграв 11-річний хлопчик з діаспори

Головну роль в номінованому на Оскар “Поводирі” зіграв 11-річний Антон Грін, повідомляє VIDIA.

Антон Грін народився 20 грудня 2002 року в містечку Анн Арбор штату Мічіган в сім’ї, де батько – за походженням американець, талановитий музикант, а мати – українка, ідеться на сайті стрічки.

Антон належить до Пласту, станиця Детройт.

Хлопчик з дитинства мав хист до акторських здібностей, декламуючи вірші та займаючись музикою. Отримавши пропозицію знятися в кіно, Антон підійшов до цього питання, як доросла, свідома людина, батьки хлопчика підтримали його.

Сім’я прийняла не просте рішення, складність якого полягала в майже двох з половиною місячній роботі на знімальному майданчику, під час якої Антону довелось багато працювати. Та хлопець, не дивлячись на брак досвіду в цій галузі, не злякався, вражав своєю стійкістю, бойовим духом та цілковитою самовідданістю, навіть досвідчених акторів. Персонаж, якого звали Пітер, ожив на екрані, завдяки справжньому українському духу Антона.

Українська стрічка “Поводир” Олеся Саніна розповідає про Україну у тридцяті роки.

Американський інженер Майкл Шемрок разом із сином приїздить до Харкова допомагати будувати соціалізм. Тут він закохується в актрису Ольгу Левицьку (Джамала), на яку давно накинув оком впливовий співробітник НКВС.

За трагічних обставин американець гине, а його сина рятує від переслідувачів сліпий кобзар. Не маючи інших шансів вижити на чужині, хлопець стає поводирем. Їхня подорож, сповнена небезпечних пригод, відбувається на тлі найдраматичніших сторінок української історії та руйнування людських доль. Фільм про кохання, вірність, підлість і зраду у найкращих традиціях голівудського кіно. Знято за реальними фактами та свідченнями.

Український Оскарівський комітет обрав “Поводиря”таким, що представлятиме Україну в 2014 році у номінації “Найкращий фільм іноземною мовою” премії “Оскар”.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…