Діаспора у восьми країнах долучається до спільного флешмобу

СнимокПредставники діаспори з восьми країн світу влаштували флешмоб на підтримку України. Його суть проста — акція має проводитися у впізнаваних місцях світових столиць: якщо Париж, то Ейфелева вежа, коли Лондон, то Букінгемський палац. Кожна з діаспор отримує по одному слову із фрази «З Україною в серці, де б ми не були!» і формує його із учасників, йдеться у сюжеті телеканалу «Інтер».

Лондону дісталась частка «не». Жителі британської столиці підійшли до завдання з креативом. Спеціально для флешмобу принесли жовті та блакитні парасольки. Адже кращого символу для Туманного Альбіону годі й придумати. Тим паче, що дощило в Лондоні від самого ранку.

«Це була найперша потреба, бо на сьогодні прогнозували негоду і дощ, але бачу, що небо зараз усміхається, сонце вийшло і дощу немає», – розповіла волонтер організації «ЛондонЄвромайдан» Оксана Гарасим.

«Знаходячись тут в Лондоні – це найменше, що ми можемо зробити для нашої країни і для людей, які її захищають і підтримують в межах її території», – розповіла учасниця флешмобу Інна Коваленко.

Слово вибудовували майже півгодини. Домагаючись ідеальної картинки. Усім процесом керували фотографи. Вийшло не гірше, ніж у Парижі минулого тижня.

Українцям у Франції випало ще менше роботи, з усього речення «З Україною в серці, де б ми не були», вони формували частку «б». А наймасовіша акція відбулася в день виборів до українського парламенту в Греції. Діаспорці в Афінах – складали слово «ми».

«Ми провели даний флешмоб, щоб показати, єдність українців не тільки в Європі, але і по всьому світу», – розповів учасник флешмобу Рудольф Ягор.

Своє слово мають вибудувати також діаспора Італії, Німеччини, Грузії, Польщі та Нідерландів.

Започаткував цю акцію в Україні батальйон патрульної служби особливого призначення «Тернопіль».

Читайте також

Суд Амстердама вирішив повернути «скіфське золото» Україні
Важливе, Світ
0 shares0 views2

Суд Амстердама вирішив повернути «скіфське золото» Україні

vidia.ua - Бер 23, 2018

Окружний суд Амстердама ухвалив, що колекція «скіфського золота» з кримських музеїв, яка виставлялася в музеї Алларда Пірсона, має бути повернуто державі Україні, а…

Як відкривати світ з Ryanair: поради українських мандрівників
Україна
0 shares0 views

Як відкривати світ з Ryanair: поради українських мандрівників

vidia.ua - Бер 23, 2018

Аеропорт «Бориспіль» та європейський лоукостер Ryanair підписали довго очікуваний офіційний договір про співробітництво, і бронювання квитків на осінь вже зараз доступне на сайті…

Бібліотека Нью-Йорка опублікувала рідкісні фото карпатських вишиванок початку ХХ століття
Світ
0 shares0 views

Бібліотека Нью-Йорка опублікувала рідкісні фото карпатських вишиванок початку ХХ століття

vidia.ua - Бер 23, 2018

Нью-Йоркська публічна бібліотека виклала для загального доступу більше 670 тисяч зображень, серед яких є і світлини карпатських вишиванок початку ХХ століття. Про це…