На фестивалі у Ізраїлі покажуть фільм затриманого ФСБ Сенцова

Международный кинорынок Red Square Screenings открылся в МосквеПротягом вересня у Ізраїлі відбудеться традиційний Міжнародний фестиваль української культури. Серед запланованих заходів — показ фільму, незаконно утримуваного у Росії режисера Олега Сенцова. Про це VIDIA повідомили у прес-службі Посольства України в Ізраїлі.

В рамках фестивалю 11 вересня в Українському культурному центрі відбудеться вечір, присвячений 120-й річниці від дня народження українського режисера Олександра Довженка. Під час заходу буде продемонстровано один із фільмів митця.

17 вересня там же відбудеться концерт «Українська баркарола», в якому візьмуть участь артисти з м. Хайфа. З українськими піснями та музичними композиціями виступлять співачка Лариса Вєтренко, композитор-піаніст Марк Зельдич, композитор-скрипаль Ігор Рубінчик.

Наступного дня в Українському культурному центрі демонструватимуть фільм «Гамер» українського режисера Олега Сенцова, який за безпідставним звинуваченням у тероризмі затриманий ФСБ та разом із іншими громадянами України незаконно утримується під арештом офіційними органами РФ.

А 20 вересня для усіх бажаючих влаштовують творчу зустріч із українськими артистами, які беруть участь у «Четвертому міжнародному фестивалі української культури в Ізраїлі». Солісти театру пісні «Джерела», популярний український співак Едуард Приступа (НеДіля) та бандуристка Галина Гейко виконають для гостей вечора відомі пісні та музичні композиції, а також розкажуть про свою творчість.

Окрім того, протягом усього місяця в Українському культурному центрі проходить виставка художніх робіт Анатолія Шелеста на козацьку тематику та виставка українського народного костюму.

Нагадаємо, ізраїльтяни прийшли підтримати українців під посольство у Тель-Авіві.

Читайте також

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю
Україна
0 shares0 views

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю

vidia.ua - Лис 23, 2017

Мешканці американського міста Бірмінгем (штат Алабама, США) передали 320 кг медикаментів для госпіталю у Вінниці. Ліки та медичне обладнання буде використане для військових із…

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору
Важливе, Світ
0 shares0 views

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Канаді триває тиждень обізнаності щодо Голодомору, у рамках якого українська діаспора організовує численні освітні та поминальні події, присвячені цій трагедії. Як повідомляє…

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи
Світ
0 shares0 views

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Росії мешкає найбільша українська діаспора у світі. Українців там значно більше, ніж у Канаді, Бразилії, США, Аргентині, Польщі, Португалії та загалом у…