Діаспора Клівленда передала кошти для закупівлі бронежилетів бійцям Нацгвардії

Українська діаспора Клівленда передала кошти та пластини для бронежилетів бійцям Національної гвардії України, повідомляє VIDIA із посиланням на офіційний веб-сайт МВС України.

Передача відбулась за ініціативи активіста асоціації «Майдан Клівленд» Олега Грая.

До керівництва Західного територіального управління звернувся звичайний львів’янин, пан Богдан, та запропонував допомогу.

«Я давно спілкуюсь з нашою діаспорою в Америці. Одного разу, під час розмови, мій знайомий запропонував допомогу. Знаю, що нашим військовослужбовцям вона вкрай необхідна, тому відразу погодився» – розповідає пан Богдан.

За перераховані кошти броньовані пластини обшили у Луцьку. Після чого вони набули вигляду звичайного бронежилета.

Заступник начальника Західного територіального управління по роботі з особовим складом полковник Олег Білий подякував пану Богдану та всій діаспорі Клівленда, а також всім, хто знаходиться далеко за океаном та не залишився байдужим, за допомогу.

Нагадаємо, волонтери з діаспори США організовують благодійні онлайн-аукціони для збору коштів на допомогу українській армії, пораненим військовим чи акитивістам майдану, а також сім’ям загиблих на Майдані чи на Сході України.

Лікар з Чикаго передала 120 коробок допомоги для українських госпіталів.

Раніше Віце-міс Українська Діаспора 2013 Оксана Шараневич пожертувала свою українську хустку на порятунок пораненому військовому, а Віце-міс Українська Діаспора 2012 продала сукню, у якій здобула перемогу на конкурсі, аби купити за виручені кошти бронежилети для української армії.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…