Швейцарія передумала приймати спікера Держдуми Росії

Фото із сайту "Радіо Свободи"

Фото із сайту “Радіо Свободи”

Парламент Швейцарії скасував запрошення спікеру Держдуми Росії Сергію Наришкіну відвідати нижню палату швейцарського парламенту. Про це йдеться у повідомленні на їхньому сайті, повідомляє Радіо Свобода.

«Від кінця минулого року в ситуації у Європі відбулися великі зміни. У такі моменти нейтралітет Швейцарії має особливе значення. Наразі запланований візит є несвоєчасним, відповідно, він не відбудеться», – мовиться у повідомленні.

Візит Наришкіна до Швейцарії мав відбутися 23-24 серпня для святкування 200-річчя російсько-швейцарських економічних відносин.

На початку місяця Євросоюз, а також США і низка інших країн оголосили про нові санкції проти осіб, компаній, банків і деяких секторів російської економіки через дії Росії на дестабілізацію становища в Україні, зокрема, втручання на сході України та анексію Криму.

Швейцарія також оголосила, що посилить свої санкції проти Росії після того, як свої санкції у відповідь на кризу в Україні посилили Європейський союз і США. Але так і не приєдналася до третього пакету обмежень.

Нагадаємо, раніше більша частина російської делегації не змогла взяти участі у міжнародному авіасалоні “Фарнборо” через відмову у видачі віз Великою Британією. А мер Філадельфії вирішив не брати участі у Міжнародному діловому прийомі спільно із представниками російського бізнесу через Україну.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…