Швейцарія передумала приймати спікера Держдуми Росії

Фото із сайту "Радіо Свободи"

Фото із сайту “Радіо Свободи”

Парламент Швейцарії скасував запрошення спікеру Держдуми Росії Сергію Наришкіну відвідати нижню палату швейцарського парламенту. Про це йдеться у повідомленні на їхньому сайті, повідомляє Радіо Свобода.

«Від кінця минулого року в ситуації у Європі відбулися великі зміни. У такі моменти нейтралітет Швейцарії має особливе значення. Наразі запланований візит є несвоєчасним, відповідно, він не відбудеться», – мовиться у повідомленні.

Візит Наришкіна до Швейцарії мав відбутися 23-24 серпня для святкування 200-річчя російсько-швейцарських економічних відносин.

На початку місяця Євросоюз, а також США і низка інших країн оголосили про нові санкції проти осіб, компаній, банків і деяких секторів російської економіки через дії Росії на дестабілізацію становища в Україні, зокрема, втручання на сході України та анексію Криму.

Швейцарія також оголосила, що посилить свої санкції проти Росії після того, як свої санкції у відповідь на кризу в Україні посилили Європейський союз і США. Але так і не приєдналася до третього пакету обмежень.

Нагадаємо, раніше більша частина російської делегації не змогла взяти участі у міжнародному авіасалоні “Фарнборо” через відмову у видачі віз Великою Британією. А мер Філадельфії вирішив не брати участі у Міжнародному діловому прийомі спільно із представниками російського бізнесу через Україну.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…