Діаспора США домагатиметься серйозніших санкцій стосовно Росії

Діаспора США домагатиметься серйозніших санкцій щодо Росії. Також вона вимагатиме визнання так званих “ДНР” та “ЛНР” терористичними організаціями, а Росію – спонсором тероризму.

Про це у інтерв’ю “Голосу Америки” розповів Мирослав Смородський, директор з комунікацій Асоціації українських правників США, повідомляє VIDIA.

“Ми дуже вітаємо ті санкції, що зараз запровадив американський уряд і Європейський Союз. Та ми не думаємо, що цього вистачає на теперішній час. Але це не стримає Путіна від подальшого нападу на Україну і від підтримки терористів, що працюють в Донецьку та Луганську. На нашу думку, потрібні серйозніші санкції. Америка повинна видати закони про визнання угруповань на сході України терористичними. Росія повинна бути визнана спонсором міжнародного тероризму.

Водночас,  Мирослав Смородський зазначив, що Голова Держдепартаменту США має право визначити держави спонсором тероризму за узгодженням Сенату та Конгресу. І діаспора США лобіює цю позицію.

“На все це потрібен час. Вони можуть підтримати Україну словами. Зовсім інша річ – підтримати її діями. Україна потребує допомоги тепер, а не за місяць, два чи за три. На мою думку, в Адміністрації США є достатньо сили і позиції, щоб надати цю допомогу, а  не чекаючи законів від Конгресу”, – підкреслив Смородський.

Зазначимо, на сайті Білого Дому збирають підписи під петицією про внесення “ДНР” та “ЛНР” до списку терористичних організацій. Раніше визнати “ДНР” і “ЛНР” терористичними угрупуваннями закликав Посол України у США.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…