У США обурені — мер Філадельфії запросив на бізнес-прийом представників РФ

БезымянныйУ США обурюються намірами мера Філадельфії зустрітися із делегацію представників російського бізнесу. Про це Медіа-порталу VIDIA повідомив читач, який побажав залишись неназваним.

23 липня у Філадельфії має відбутись міжнародний бізнес-прийом «Summer 2014 International Business Networking Reception», одним із запрошених учасників якого є Середньо-Атлантична Ділова Рада Росії. Четвертий рік поспіль члени міжнародного ділового співтовариства організовують бізнес-зустріч із мером Філадельфії Майклом Наттером, йдеться у прес-релізі організаторів заходу.

«Протягом декількох місяців Вашингтон говорив про політику ізоляції Росії через шокуюче  вторгнення Путіна до Криму і «гібридну війну» в Україні. Незважаючи на це, ми спостерігаємо, як окремі корпорації продовжують розширювати бізнес із Росією, а деякі іноземні компанії навіть додають до своїх рад директорів росіян, що мають підпадати під санкції», – обурюється читач.

За його словами, людей із його оточення непокоїть той факт, що навіть після трагедії зі збиттям малайзійського боїнгу терористами, яких підтримує Росія, Вашингтон «не має впливу на керівництво американських міст».

Нагадаємо, українська діаспора раніше просила бізнесові кола світу утриматись від подорожей до Росії та влаштовувала у різних країнах акції із закликом не вести бізнесу із країною, спонсором тероризму.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

  • Iryna Mazur

    хочу завірити що українська громада Філадельфії об”єднала свої зусилля та надіслала відповідні звернення до нашого мера щодо недопустимості підтримки будь яких юридичних осіб та організацій Росії, в тому числі підтримки розвитку і стимулювання російського бізнесу та інвестицій. Мер Філадельфії не буде приймати участь у прийомі. Ось частина відповіді котру було надіслано нам з його офісу “We understand that now is a particularly intense time, not only for Ukraine and its people, but for the world itself. We want to assure you that we give careful consideration to current events before putting anything on the Mayor’s schedule.” Українська громада Філадельфії завжди була і буде ключовим елементом підтримки виключно інтересів України та співпраці з країнами-партнерами нашої Батьківщини. Слава Україні!