Українці Риму зібрали чергові 70 тисяч гривень для армії

В неділю, 15 червня, на площі Дей Партіджані в  італійській столиці,  римські майданівці провели чергову маніфестацію на підтримку України. На початку акції присутні, вшанували пам’ять українських військових, які загинули при виконанні професійного обов’язку в останні  дні в зоні АТО.

Про це Медіа-порталу VIDIA голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький.

фото Олесі Татарин

фото Олесі Татарин

Під час акції координатор Оргкомітету Євромайдан-Рим, відповідальна за збір допомоги,  Мар’яна Тріль подала звіт про використання зібраних минулого тижня коштів. Так, 875 євро було витрачено на придбання матраців для військових госпіталів Києва та Львова.

Ще 4 000 євро було витрачено на придбання  54 каріматів, 82 розгрузок, 24 броньованих пластин. Оснащення передане для тернопільського батальйону Національної гвардії  та для військовослужбовців, що проходять зараз підготовку на полігоні в м. Яворів. Ще на 3 200 євро замовлено 14 бронежелетів.

«Українці Риму ще раз засвідчили, що вони є частиною українського народу. Спільно ми переможемо», – сказав Олесь Городецький.

Особливо зворушливими були виступи матерів, чиї діти перебувають зараз у ЗСУ. Вони ділилися розповідями синів про потреби військових, і закликали присутніх не бути байдужими.

фото Олесі Татарин

фото Олесі Татарин

За неділю, 15 червня активісти Оргкомітету Євромайдан-Рим зібрали для потреб української армії ще 4 650 євро. Зокрема, 2 200 євро пожертвували парафіяни церкви Царя Христа монастиря отців василіан, 250 євро парафіяни Собору Святої Софії, 1 500 євро було зібрано на самій маніфестації.

Нагадаємо, українець з «Італійської сотні» командує взводом на передовій АТО.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…