Українська письменниця ініціювала видання двомовних українсько-англійських дитячих книг

На платформі Kickstarter стартував проект “Глобалізуймось: двомовні українсько – англійські книги-картинки”, що має на меті зібрати кошти для видання двомовних книг для дітей, повідомляє VIDIA.

Проект ініціювала українська дитяча письменниця та перекладачка, а також дослідниця дитячої літератури Оксана Лущевська.

“Видання двомовних книжок-картинок можуть неабияк посприяти та надати додаткові переваги у пізнанні українських дитячих книжок, познайомити з українською мовою. Такі книжки можуть стати у пригоді в освітніх установах, у спільнотах українських емігрантів, а також серед читачів в Україні, які вивчають англійську мову”, – вважає Оксана Лущевська.

Над проектом працюють українські видавці Юлія та Богдан Березенки,дитяча письменниця та літературний редактор Валентина Вздульська, художники Анастасія Шигаєва, Світлана Балух, Юлія Косівчук, Мар’яна Качмар (Фляк).

Проект видання потребує 5 000 доларів, які письменниця планує зібрати в інтернеті.

Кошти, отримані із продажу книжок, будуть залучені на видання наступних двомовних книжок, які допоможуть розвинути навички читання двома мовами.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…