СКУ закликає українців в діаспорі іти на вибори

Світовий Конгрес Українців (СКУ) закликає всіх громадян України, котрі проживають в Україні та в діаспорі, виявити свою волю в обранні майбутнього Президента України 25 травня 2014 року.

Про це VIDIA повідомили у прес-службі СКУ.

“Сьогодні дуже важливо, щоб кожен громадянин України усвідомив вирішальну роль цих виборів і кожного голосу для майбутнього своєї держави та не піддався тиску з боку Росії, яка хоче залякати українських виборців та зірвати ці президентські вибори”, – йдеться у повідомленні.

СКУ вважає, що вибори Президента України є внутрішньою українською справою, яку мають вирішити виключно громадяни України.

Щоб сприяти забезпеченню виконання волі виборців, СКУ направляє для моніторингу цих президентських виборів понад 230 міжнародних спостерігачів з 22 країн світу.

“Світовий Конгрес Українців закликає всіх українських громадян в Україні та за її межами взяти участь у виборах Президента України, який би зміг об’єднати всю державу та неухильно дбати за утвердження її незалежності, територіальної цілісності та процвітання,” – заявив Президент СКУ Євген Чолій.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…