СКУ закликає українців в діаспорі іти на вибори

Світовий Конгрес Українців (СКУ) закликає всіх громадян України, котрі проживають в Україні та в діаспорі, виявити свою волю в обранні майбутнього Президента України 25 травня 2014 року.

Про це VIDIA повідомили у прес-службі СКУ.

“Сьогодні дуже важливо, щоб кожен громадянин України усвідомив вирішальну роль цих виборів і кожного голосу для майбутнього своєї держави та не піддався тиску з боку Росії, яка хоче залякати українських виборців та зірвати ці президентські вибори”, – йдеться у повідомленні.

СКУ вважає, що вибори Президента України є внутрішньою українською справою, яку мають вирішити виключно громадяни України.

Щоб сприяти забезпеченню виконання волі виборців, СКУ направляє для моніторингу цих президентських виборів понад 230 міжнародних спостерігачів з 22 країн світу.

“Світовий Конгрес Українців закликає всіх українських громадян в Україні та за її межами взяти участь у виборах Президента України, який би зміг об’єднати всю державу та неухильно дбати за утвердження її незалежності, територіальної цілісності та процвітання,” – заявив Президент СКУ Євген Чолій.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…