Турчинов допускає проведення референдуму у день президентських виборів

В.о. президента Олександр Турчинов підтримує проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою України в день виборів президента 25 травня.

Про це він сказав на погоджувальній раді Верховної Ради, пише lb.ua.

“Ми не проти того, щоб провести всеукраїнський референдум”, – сказав він.

При цьому Турчинов наголосив: якщо парламент підтримає таке рішення, референдум може відбутися в день президентських виборів.

Він також зазначив, що впевнений в тому, що більшість українців підтримають на референдумі статус держави як незалежної, унітарної та неподільної.

Нагадаємо, останні кілька днів у кількох містах на Сході України, зокрема у Слов’янську, Макіївці, Маріуполі та інших сепаратисти почали штурмувати органи влади, створювати блок-пости та захоплювати зброю і заручників. У Слов’янську внаслідок проведення першої Антитерористичної операції є вбиті і поранені з обох боків – українських силовиків та сепаратистів.

Додамо, серед вимог сепаратистів – проведення референдуму про федералізацію.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

  • Українець

    Пастора и все це політичне шобло треба віддати під трибунал!!!! Коли били, а пізніше стріляли людей на майдані їх нікого не було, бо вони торгувалися з зеком за посади!!!! А коли люди виносили поранених і трупи, ЦЕ ШОБЛО всадило себе у зручні крісла і не спитала людей, чи саме їх вони хочуть бачити в цих кріслах!!!!

  • Українець

    Треба провести процедуру повішення Турчинова і компанії за бездіяльність і почати відверту війну з сепаратистами і російськими агресорами. Ніяких переговорів і референдумів з бандитами будти не може. Турчинов боягуз і нікчема.

  • Стёпка

    Только референдум спасет Украину!!!