США і ЄС наклали санкції на російських посадовців

Президент Барак Обама висловив «непохитну» підтримку України. Він зробив це після декларації незалежності і кроків у напрямку об’єднання Криму з Російською Федерацією. Президент зробив заяву про це в понеділок у Білому домі. Він охарактеризував ряд санкцій щодо українських та російських посадовців, про які Білий дім повідомив дещо паніше. Він підкреслив, що Вашингтон готовий накласти додаткові санкції, якщо необхідно, коли Росія вирішить загострити ситуацію.

Президент Обама сказав, що віце-президент Байден ще в понеділок відбуває до Європи для обміркування ситуації з лідерами НАТО. Натомість президент планує відвідати Європу наступного тижня.

Untitled
Білий дім оголосив замороження активів 11 російських посадовців, пов’язаних з політичним просуванням незалежності Криму від України і можливої анексії Росією.

Повідомлення про це зроблено після подібних заходів з боку Європейського Союзу, який у понеділок вранці наклав торговельні санкції і заборону на подорожування 21 службовця з Росії та України.

Ці кроки було зроблено у відповідь на декларацію Криму про відокремлення від України і плани приєднатися до Росії. Кримський законодавчий орган проголосив незалежність півострова після референдуму в неділю, на якому нібито велика більшість виборців підтримала пропозицію про входження у склад Російської Федерації.

Крім реакції з боку США і Європейського Союзу також НАТО оприлюднило в понеділок заяву, в якій референдум названо «незаконним і нелегітимним». Як сказано, референдум порушує Конституцію України та міжнародне право, і додано, що обставини, за яких проведено референдум, були «дуже невідповідними і тому він неприйнятний».

Незважаючи на застереження з боку міжнародної громадськості, делегація кримських законодавців відбуває в понеділок до Москви для обговорення  додаткових процедур, які необхідні для входження Криму до Російської Федерації.

Джерело: Голос Америки

Читайте також

Американська зброя для ЗСУ: що вже передали Україні і як застосовують на фронті
Важливе, Україна
0 shares0 views

Американська зброя для ЗСУ: що вже передали Україні і як застосовують на фронті

vidia.ua - Гру 18, 2017

Американська військова допомога, яка вже в Україні, здатна змінити ситуацію на Донбасі. Контрбатарейні радари Сполучені Штати Америки передавали українській армії тричі. Система може…

Американські дипломати створили казковий Львів з імбирних пряників
Вибір редакції, Україна
0 shares0 views

Американські дипломати створили казковий Львів з імбирних пряників

vidia.ua - Гру 18, 2017

Родина заступника посла США створила з пряників зменшену копію львівської площі Ринок, повідомляє ТСН. Родина майже місяць працювала над будиночками з імбирних пряників…

У Сіднеї відкрилося перше почесне консульство України
Світ
0 shares0 views

У Сіднеї відкрилося перше почесне консульство України

vidia.ua - Гру 18, 2017

У неділю, 17 грудня, відкрилося перше почесне консульство України у Сіднеї (Австралія). Про це повідомляє VIDIA з посиланням на Facebook-сторінку Міністерства закордонних справ…