Українці пікетували Білий Дім та кортеж Обами

Українсьва діаспора у Вашингтоні пікетувала у п’ятницю ввечері Білий Дім з вимогою до Обами зупинити розпочату інтервенцію Росії на українські території, повідомляє VIDIA.

Обаму закликали керуватися Будапештським договором 1994 року, згідно з яким Україні давалися гарантії суверенітету та безпеки у зв’язку із приєднанням до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та набуттям Україною неядерного статусу.

Навпроти Білого Дому. Фото: група "Разом"

Навпроти Білого Дому. Фото: Vitaliy Dubil

“Ми хочемо нагадати Сполученим Штатам про тристоронню заяву, підписану у січні 1994 року, згідо з якою США, Росія та Великобританія горантували Україні безпеку,” – прокоментували активісти групи “Разом”, організатори пікету. Вони закликали допомогти Україні зберегти суверенітет.

Як повідомили активісти, під час мітингу їх попросили відійти на інший бік парку, оскільки з хвилини на хвилину очікувалось повернення Обами із прес-конференції. Обама мусив бачити пікетувальників з вікна автомобіля, повертаючись до Білого Дому.

Кортеж Обами проїжджає повз пікет. Фото: група "Разом"

Кортеж Обами проїжджає повз пікет. Фото: група “Разом”

Додамо, на час пікету президент Обама зробив заяву стосовно ситуації у Криму, якою став на захист України.

Нагадаємо, у п’ятницю Українці також зібралися на протест під будівлею ООН у Нью-Йорку у той час, як Рада Безпеки ООН обговорювала ситуацію в Україні.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…

  • Sergiy

    ПРОШУ усіх небайдужих жителів Землі: transleate&repost: ПУТІН! ПРИПИНИ АГРЕСІЮ!!! ПУТИН! ПРЕКРАТИ АГРЕССИЮ!!! PUTIN! STOP AGGRESSION!!