Діаспора пікетувала Федеральний банк США та українське консульство у Чикаго

Українці у США активно вимагають запровадження жорстких санкцій проти української влади. Сьогодні у Нью-Йорку та Чикаго провели пікети Федерального резервного банку США та Генерального консульства України в Чикаго, повідомляє VIDIA.

За словами організаторів пікету у Нью-Йорку, групи “Разом”, метою акції було поширення інформації про відмивання грошей українськими можновладцями, які відповідальні за смерті протестувальників у Києві. Тому акція відбувалась під гаслом “Зупиніть відмивання кривавих грошей!”.

Нью-Йорк. Фото: групи "Разом"

Нью-Йорк. Фото: групи “Разом”

До пікетувальників вийшла охорона, щоб взяти прес-реліз та передати керівництву. Як повідомила учасниця протесту Тетяна Сірс, активісти дали інтерв’ю щонайменше 5-ти телеканалам, зокрема BBC, а також для російської служби Радіо Свобода.

Український конгресовий комітет Америки (УККА) у Чикаго пікетував Генеральне консульство України. Віце-президент цієї організації розповів чотирьом головним місцевим телеканалам про ситуацію в Україні.

“Президент Янукович є відповідальним за ескалацію протистояння, за сплановані атаки та за брутальність і насильство, що призвели до загибелі такої великої кількості громадян,” – наголосив Павло Бандрівський.

Чикаго. Фото: Lesya Bahriy

Чикаго. Фото: Lesya Bahriy

Він від імені УККА закликав уряд США, зокрема, невідкладно запровадити жорсткі санкції проти українських урядовців, забезпечити кримінальне переслідування відповідальних та винних у нападі на український народ та направити місію спостерігачів в Україну.

До акції долучився конгресмен США Раш. У вечері українці знову зберуться у центрі Чикаго, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Києві.

Нагадаємо, діаспора в США миттєво відреагувала на кровопролиття у Києві. Українці вчора пікетували штаб-квартиру ООН у Нью-Йорку, посольство України у США.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…

  • як з Вами можна зконтактувати?

  • Санкції! Санкції! і ще раз Санкції!!!!!! Усі треба надходження перекрити!!! Люстрація!!!!!! а потім усе інше.

  • Мда

    ПРосто треба перекрити всі розрахунки бидлоеліти в доларах і євро. Заблокувати карткові рахунки. Є прізвища, фірми, що ще потрібно?