Діаспора пікетувала Федеральний банк США та українське консульство у Чикаго

Українці у США активно вимагають запровадження жорстких санкцій проти української влади. Сьогодні у Нью-Йорку та Чикаго провели пікети Федерального резервного банку США та Генерального консульства України в Чикаго, повідомляє VIDIA.

За словами організаторів пікету у Нью-Йорку, групи “Разом”, метою акції було поширення інформації про відмивання грошей українськими можновладцями, які відповідальні за смерті протестувальників у Києві. Тому акція відбувалась під гаслом “Зупиніть відмивання кривавих грошей!”.

Нью-Йорк. Фото: групи "Разом"

Нью-Йорк. Фото: групи “Разом”

До пікетувальників вийшла охорона, щоб взяти прес-реліз та передати керівництву. Як повідомила учасниця протесту Тетяна Сірс, активісти дали інтерв’ю щонайменше 5-ти телеканалам, зокрема BBC, а також для російської служби Радіо Свобода.

Український конгресовий комітет Америки (УККА) у Чикаго пікетував Генеральне консульство України. Віце-президент цієї організації розповів чотирьом головним місцевим телеканалам про ситуацію в Україні.

“Президент Янукович є відповідальним за ескалацію протистояння, за сплановані атаки та за брутальність і насильство, що призвели до загибелі такої великої кількості громадян,” – наголосив Павло Бандрівський.

Чикаго. Фото: Lesya Bahriy

Чикаго. Фото: Lesya Bahriy

Він від імені УККА закликав уряд США, зокрема, невідкладно запровадити жорсткі санкції проти українських урядовців, забезпечити кримінальне переслідування відповідальних та винних у нападі на український народ та направити місію спостерігачів в Україну.

До акції долучився конгресмен США Раш. У вечері українці знову зберуться у центрі Чикаго, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Києві.

Нагадаємо, діаспора в США миттєво відреагувала на кровопролиття у Києві. Українці вчора пікетували штаб-квартиру ООН у Нью-Йорку, посольство України у США.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • як з Вами можна зконтактувати?

  • Санкції! Санкції! і ще раз Санкції!!!!!! Усі треба надходження перекрити!!! Люстрація!!!!!! а потім усе інше.

  • Мда

    ПРосто треба перекрити всі розрахунки бидлоеліти в доларах і євро. Заблокувати карткові рахунки. Є прізвища, фірми, що ще потрібно?