Українці у Вашингтоні пікетували посольство України в США

Українці у Вашингтоні пікетували посольство України у США. Вони звернулися до українців та американців із закликом до термінових дій, повідомляє VIDIA.

«Київ зараз у крові. Будь ласка, прийдіть до посольства із вимогою негайних дій! Посол не може представляти цей насильницький режим!», – закликали до протесту активісти.

Вашингтон. Фото із Facebook Zhenia Zhmenka

Вашингтон. Фото Zhenia Zhmenka

«Хочеться сказати словами Нуланд… Те, що відбувається, що немає підтримки Європи, Сполучених Штатів, – це немає сил терпіти. Ми прийшли підтримати українців у Києві. Дуже важко спостерігати за тим, що відбувається. Там є рідні, друзі. Серед знайомих є вбиті – і це дуже важко», – сказала демонстрантка Олена Мохник на відео, що розмістила у Facebook Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, у діаспорі миттєво відреагувли на кровопролиття у Києві. Зокрема, українці у Римі провели сьогодні мітинг біля посольства США в Італії та вимагали санкцій, а українці Нью-Йорка пікетували штаб-квартиру ООН.

Додамо, у найближчі дні акція протесту запланована у Сан-Франциско, а українці, які живуть у ЄС, планують безстрокові пікети посольств України з вимогою відставки послів.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…