Українці прийшли на слухання Сенату США щодо України

Українці зібралися сьогодні на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні, щоб під час слухань щодо ситуації в Україні, які щойно завершились у Сенаті США, висловити свою підтримку Євромайдану, повідомляє VIDIA.

“Зібрались на обідню перерву на Капітолійському пагорбі, щоб попросити Конгрес запровадити персональні санкції проти деяких українських посадовців”- написав у Фейсбуку один з присутніх, Віталій Дубіль. Також активісти приїхали з інших міст Америки, зокрема автобусом з Нью-Йорка.

Фото: Віталій Дубіль

Фото: Віталій Дубіль

Українці також присутні у залі слухань – вони організовано зібрались на цю подію в інтернеті, розділившись на дві групи, одна з яких перебуває безпосередньо на слуханнях, а інша виступає зовнішньою групою підтримки на вулиці з плакатами та прапорами.

На слуханнях також присутні екс-міністр закордонних справ України Тарасюк, посол України у США Моцик та представники української діаспори, зокрема від Українського конгресового комітету Америки (УККА).

Слово має Збігнєв Бзежинський

Слово має Збігнєв Бжезінський

У засіданні Комітету Сенату із закордонних справ, яке почалось о 9-й за Києвом, виступили заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Державного департаменту США Томас Меліа та колишній радник президента США Збігнєв Бжезінський. Також слово мали сенатори США, зокрема МакКейн, який нещодавно виступав зі сцени Євромайдану.

Стенограму слухань українською мовою можна переглянути на сайті Голосу Америки. Повний відео-запис можна переглянути тут.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • Шановна диаспора,Україні зараз потрібне елементарне і прозаічне-гроші.ЄС не надала нам жодної копійки а Росія надала кредит,бо їй також загрожує дестабілізація економічної ситуації в сусідній державі,то й що тут поганого? Ви зібралі 12 тис. для майдану,а ліпше б ви їх віддали хворим дітям

  • владимир

    “Братья россияне” своим тупым союзом пустили волну аж до супердержавы.
    и тем временем сами лезут без мыла в ж….США.кацапы,Украина вам не по зубам,это не Грузия,можно по кумполу получить.