Українці прийшли на слухання Сенату США щодо України

Українці зібралися сьогодні на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні, щоб під час слухань щодо ситуації в Україні, які щойно завершились у Сенаті США, висловити свою підтримку Євромайдану, повідомляє VIDIA.

“Зібрались на обідню перерву на Капітолійському пагорбі, щоб попросити Конгрес запровадити персональні санкції проти деяких українських посадовців”- написав у Фейсбуку один з присутніх, Віталій Дубіль. Також активісти приїхали з інших міст Америки, зокрема автобусом з Нью-Йорка.

Фото: Віталій Дубіль

Фото: Віталій Дубіль

Українці також присутні у залі слухань – вони організовано зібрались на цю подію в інтернеті, розділившись на дві групи, одна з яких перебуває безпосередньо на слуханнях, а інша виступає зовнішньою групою підтримки на вулиці з плакатами та прапорами.

На слуханнях також присутні екс-міністр закордонних справ України Тарасюк, посол України у США Моцик та представники української діаспори, зокрема від Українського конгресового комітету Америки (УККА).

Слово має Збігнєв Бзежинський

Слово має Збігнєв Бжезінський

У засіданні Комітету Сенату із закордонних справ, яке почалось о 9-й за Києвом, виступили заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Державного департаменту США Томас Меліа та колишній радник президента США Збігнєв Бжезінський. Також слово мали сенатори США, зокрема МакКейн, який нещодавно виступав зі сцени Євромайдану.

Стенограму слухань українською мовою можна переглянути на сайті Голосу Америки. Повний відео-запис можна переглянути тут.

Читайте також

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців
Світ
0 shares0 views

Культурна дипломатія в дії: У Чикаго покажуть роботи 32 українських митців

vidia.ua - Жов 11, 2018

12 жовтня в Українському інституті сучасного мистецтва в Чикаго відбудеться відкриття виставки "Сучасна українська графіка", повідомляє VIDIA.ua з посиланням на Генеральне консульство України в…

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору
Україна
0 shares0 views

Як закінчувалася «дружба народів»: п’ять фактів порушення Росією договору

vidia.ua - Сер 31, 2018

Президент України Петро Порошенко пропонує розірвати договір «Про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Росією», що «з вини Москви вже давно став…

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair
Україна
0 shares0 views

Аеропорт «Бориспіль» урочисто відзначить старт першого рейсу Ryanair

vidia.ua - Сер 31, 2018

Урочистий запуск першого рейсу авіакомпанії Ryanair «Київ-Бориспіль – Берлін-Шенефельд» відбудеться 3 вересня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це повідомляє VIDIA з посиланням на…

  • Шановна диаспора,Україні зараз потрібне елементарне і прозаічне-гроші.ЄС не надала нам жодної копійки а Росія надала кредит,бо їй також загрожує дестабілізація економічної ситуації в сусідній державі,то й що тут поганого? Ви зібралі 12 тис. для майдану,а ліпше б ви їх віддали хворим дітям

  • владимир

    “Братья россияне” своим тупым союзом пустили волну аж до супердержавы.
    и тем временем сами лезут без мыла в ж….США.кацапы,Украина вам не по зубам,это не Грузия,можно по кумполу получить.