Українці прийшли на слухання Сенату США щодо України

Українці зібралися сьогодні на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні, щоб під час слухань щодо ситуації в Україні, які щойно завершились у Сенаті США, висловити свою підтримку Євромайдану, повідомляє VIDIA.

“Зібрались на обідню перерву на Капітолійському пагорбі, щоб попросити Конгрес запровадити персональні санкції проти деяких українських посадовців”- написав у Фейсбуку один з присутніх, Віталій Дубіль. Також активісти приїхали з інших міст Америки, зокрема автобусом з Нью-Йорка.

Фото: Віталій Дубіль

Фото: Віталій Дубіль

Українці також присутні у залі слухань – вони організовано зібрались на цю подію в інтернеті, розділившись на дві групи, одна з яких перебуває безпосередньо на слуханнях, а інша виступає зовнішньою групою підтримки на вулиці з плакатами та прапорами.

На слуханнях також присутні екс-міністр закордонних справ України Тарасюк, посол України у США Моцик та представники української діаспори, зокрема від Українського конгресового комітету Америки (УККА).

Слово має Збігнєв Бзежинський

Слово має Збігнєв Бжезінський

У засіданні Комітету Сенату із закордонних справ, яке почалось о 9-й за Києвом, виступили заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд, заступник керівника Бюро з демократії, прав людини та праці Державного департаменту США Томас Меліа та колишній радник президента США Збігнєв Бжезінський. Також слово мали сенатори США, зокрема МакКейн, який нещодавно виступав зі сцени Євромайдану.

Стенограму слухань українською мовою можна переглянути на сайті Голосу Америки. Повний відео-запис можна переглянути тут.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

  • Шановна диаспора,Україні зараз потрібне елементарне і прозаічне-гроші.ЄС не надала нам жодної копійки а Росія надала кредит,бо їй також загрожує дестабілізація економічної ситуації в сусідній державі,то й що тут поганого? Ви зібралі 12 тис. для майдану,а ліпше б ви їх віддали хворим дітям

  • владимир

    “Братья россияне” своим тупым союзом пустили волну аж до супердержавы.
    и тем временем сами лезут без мыла в ж….США.кацапы,Украина вам не по зубам,это не Грузия,можно по кумполу получить.