Майдан попросив сенат США ввести санкції проти Захарченка

1507779_703267989691474_1689767971_nУ неділю, 12 січня, на черговому Народному віче Майдан підтримав рішення звернутися до сенату США з проханням увести санкції передусім проти міністра МВС Захарченка і тих, хто давав команду бити людей. Повідомляє VIDIA з посиланням на прес-службу «Батьківщини».

Зі сцени Майдану голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк зазначив, що 15 січня у Вашингтоні відбудеться засідання Комітету з міжнародних справ сенату США: «На цьому засіданні буде слухатись виключно питання про Україну. США готові надати всецілу підтримку українському народу, який мирно бореться за свої права», – цитує його прес-служба партії.

«У нас є ключове звернення до наших західних партнерів – прийшов час дій, час слів завершився. Перший, хто повинен бути в списку на санкції Заходу – це міністр МВС Захарченко і вся їхня банда, яка давала команду бити людей. Із цим ми їдемо на Захід», – наголосив Арсеній Яценюк.

Він поставив на голосування Майдану питання про те, аби доручити народному депутату фракції «Батьківщина» Борису Тарасюку, «який виступить від імені Майдану, імені народу», відбути до сенату США «зі зверненням ввести санкцій проти міністра МВС Захарченка і свори, яка порушує закон і Конституцію».

Майдан одностайно підтримав це рішення, зазначає прес-служба партії.

Нагадаємо, лідер «УДАРу» звернувся до представників української діаспори з проханням підтримати введення персональних санкцій проти представників режиму Януковича. Слухання щодо України в Сенаті США призначено на середу наступного тижня. Зініціював слухання голова комітету з закордонних справ Сенату Роберт Менендес.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

 • Что такое Майдан? Толпа в неизвестном количестве, представляющая часть населения Украины и орущая, что их большинство. При этом, никем не признанная кроме как сами себя, именующаяся Майданом топа, выдвигает политические требования и обращается от имени народа к зарубежным институтам с требованиями сделать то-то и то.
  Кто их уполномочивал на это? Какое они имеют на это право? Такие действия в цивилизованных государствах рассматриваются как ПРИЗЫВЫ К НЕКОНСТИТУЦИОННОМУ СВЕРЖЕНИЮ власти. И ЗА ЭТО НУЖНО ОТВЕЧАТЬ! ПО ЗАКОНУ! Точно так же другая часть украинского народа может и должна заявить. что их большинство. И требовать от власти навести порядок в стране. Когда “демократ” Ющенко вместе с Тимошенко разворовывад и разваливал страну. другая сторона не испускала вопли ужаса и не обращалась к зарубежным странам с просьбой помочь незаконно сместить тех правителей. ТОЛЬКО ВЫБОРЫ МОГУТ ДАТЬ ОТВЕТ – КОГО УКРАИНСКИЙ НАРОД ХОЧЕТ ВИДЕТЬ У РУЛЯ ГОСУДАРСТВА.

 • майданбаран

  Майдан попросил сенат подбросить бабла немножко, а то очень кушать хочется…

 • Александр

  пусть майдан не забудет перед сенатом США еще ноги раздвинуть и нагнутся. Так как потом придется это делать часто.

 • Vlad

  Народ, вы здоровы? Да сотвори вы такое в Пиндосии – 5 минут бы не прожили!

 • Стас

  Никогда не думал, что сенат – это вор в законе, сказал слово и бандиты выполнили.

 • Паша

  А на вашем сайте цензура?????????? Или вы только свободовские коменты печатаете :)) позорняк ходячий

 • Паша

  Позор! А где же наша независимость? Америка просит нас ввести станции когда у них что то случается?????