Діаспора влаштує “регіоналам” власне правосуддя за кордоном

Голова Cпілки українців Португалії Павло Садоха закликає українців у всьому світі миттєво реагувати на перебування “регіоналів” за кордоном акціями засудження, а також сповіщати місцеві ЗМІ про їхню “приналежність до авторитарно-реакційного режиму”.

Таку пропозицію він висловив у листі-зверненні “Правило “Міранди” для можновладців від ПР”, повідомляє VIDIA.

“У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження і добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!”, – пише голова Спілки українців Португалії.

“В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність та навіть і своє життя ми будемо самостійно, всіма морально і праводозволеними способами, – вважає Садоха, – Відтепер ваші фото, як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах за кордоном з проханням миттєвого реагування на ваше перебування у цих країнах. Вам прийдеться буквально ховатися від своїх співвітчизників”, – пише він.

Тепер, за словами Садохи, замість «Щасливого перебування!» у аеропортах “регіоналів” буде зустрічати «Ганьба!»: “У ваших офіційних чи приватних поїздках за кордон ви будете боятися, щоб вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві ЗМІ про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму. Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання”.

Розпочати Содоха пропонує із Дмитра Святаша, який нещодавно різко висловився у бік української діаспори, назвавши її “нащадками боягузів та виродками”.

“Не відомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні і потужна підтримка ЄвроМайдану, чи репутація українських трудових мігрантів, які, на відміну від сумнівних бізнесів нардепа, «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, але й пересилають щороку в Україну близько 7 млрд доларів США допомоги”, – пише Садоха.

Відтак, Садоха заохочує  небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша за кордоном надавати цю інформацію в українські ЄвроМайдани в Європі та інших країнах, де вони створені, для швидкого реагування і організації акцій засудження.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує Євромайдан та передала Обамі прізвища українців для введення санкцій.

Читайте також

Україну вперше представлять на Віденському тижні моди
Світ
0 shares0 views

Україну вперше представлять на Віденському тижні моди

vidia.ua - Сер 16, 2018

Відомі українські дизайнери Олена Буреніна та Оксана Муха вперше представлять Україну на ювілейному десятому Віденському тижні моди – MQ Vienna Fashion Week. Про…

Обрано шість фільмів-претендентів від України на Оскар-2019
Україна
0 shares0 views

Обрано шість фільмів-претендентів від України на Оскар-2019

vidia.ua - Сер 16, 2018

Український Оскарівський Комітет обрав шість фільмів, які поборються за право представляти нашу державу в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» на премії Оскар у…

Киянка відкрила перший український ресторан у Гонконгу
Світ
0 shares0 views

Киянка відкрила перший український ресторан у Гонконгу

vidia.ua - Сер 15, 2018

Олена Ванг із Києва відкрила єдиний український ресторан у Гонконгу «Іван Козак». Про це повідомляє Gazeta.ua. У Китаї українка мешкає 22 роки. «В…

 • олег

  Питання виборів.Саме тому янукович і подався в російське рабство, сів на економічний гачок, зробивши заручниками український народ, бо знає, що за європейськими стандартами не виграє вибори ніколи, він може виграти вибори лише по бєспрєдєлу. А Раші, на відміну від ЄС, на це глибоко наплювати, ЯК пройдуть вибори, кацапам основне – володіти Україною, як це було століттями. Вони готові віддати газу неміряних в кількостях, аби упокорити Україну і грабувати. УКРАЇНУ. Заради власної вигоди, порятунку своєї шкури янукович зрадив національні інтереси України – це без прикрас. Вихід – допомога Заходу в питанні санкцій – причому точковими ударами. Варто одному-двом нашим владним бандюгам отримати повноцінні подаруночки від Євпропи і США, побачите, як решта почне згризати одне одного, як павуки в банці. Тобто – опозиційним лідерам потрібно зараз трубити не лише “ганьба”, як основний лейтмотив, а “санкції”. Заходу варто зрозуміти, що підсвіченої жовто-блакитної Ніагари мало для успіху України.

 • олег

  треба, щоб під ригианалами-зрадниками України горіла земля! Потрібно закликати США і ЄС до точкових санкцій – одному-трьом. Ригаанали тоді самі себе перегризуть, мов павуки в банці. Більшість у ВР дуже швидко посиплеться.

 • Михайло

  Нарешті! Здається крига скресла і українці всесвіту по – справжньому беруться за пердунів. Дійсно, треба створити такі умови для їхнього перебування на цьому світі, щоб земля у них горіла під ногами від праведного гніву України і українців. Хай знають МИ ЇХ, ПІДЛЮК, ЗНАЙДЕМО СКРІЗЬ! Не допоможуть їм і ті мільярди, які вони вкрали у нас і наших дітей, а найголовніше – НАШЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ. А тепер іще нам на шию навісили 15 мільярдний кацапський борг – зашморг. ” Дядя Вова! Забери свои ярды. Дай Украине волю!” Моральна смерть (не заперечую й проти іншої) цій фашистській погані. Слава Україні! Слава Героям Майдану! З Різдвом Христовим всіх патріотів – блогерів та коментаторів України!

  • Олександр

   Хай починають,Добкін взяв відпустку і летить в Куршавель.Його дочка вже там.Починайте,

 • adam

  ДЫАСПОРА Сидите там и не пи****

 • адольф

  А найкраще нашій українській діаспорі діяти так,щоб ці регіонали які поїхали за кордон та їхні сімї пропадали безвісті.от чого вони заслуговують.а таке покарання булоб найсправедливішим ?

 • Юрій

  підтримую!!!!!

 • Юрій

  підтримую!!!!!!!!!!!!!!!

 • Дима

  А может, хватит диаспорянцам вмешиваться не в свои дела?

 • Анонім

  Давайте шановні! Тисните цих паскуд.

 • Ігор

  Тільки так! В Україні дійшло до абсурду, губернатор одніє з західних областей будує віллу на середноземному побережжі в Франції, а наші українці роблять на цій віллі через французську будівельну фірму-посередника. І в тих і в нього круглі очі коли зустрічаються на будові.

 • Віталій

  Так можна розпочати з борця за православно-словянські цінності Медведчука, його доня навчається в америці. Може підійти до неї і взяти інтервью які православно-словянські цінності вона шукає в Америці? Та розказати місцевим смі про таку шпигунку яка шукає такі цінності в США.

 • миротворец

  е сли бы еще и организовали чистку морды лица, это было бы супер, таким как святош и ему подобные надо татуировку на лбу делать ВОР или ГАНЬБА

 • BoiH

  100 % підтримки!!МОЛОДЦІ!!!