Українка стала першою іноземною акторкою, яка здобула азіатську «Еммі»

Українка Ірина Каптелова, яку в Китаї знають під іменем Іліша, стала першою іноземною акторкою, яка здобула нагороду престижної Національної телевізійної премії Китаю TV Drama Awards Made in China. Про це повідомляє Ukranews.

TV Drama Awards Made in China вручається щорічно, входить до трійки найбільш визначних премій в галузі кіноіндустрії в Китаї і є азіатським аналогом американської «Еммі».

Золоту статуетку в номінації «Найкраща іноземна актриса 2012» принесла Каптеловій головна жіноча роль у телесеріалі «Моя Наташа», який китайські ЗМІ назвали «головною драмою року». Саму номінацію запровадили вперше, щоб відзначити акторську роботу Каптелової.

Партнером Ірини по серіалу виступив Джу Явен – володар премії Asian New Talent Award Шанхайського кінофестивалю у 2011 році, номінант премії «Найкращий актор» міжнародної премії «Еммі» в 2012 році, актор фільму Mystery, який отримав приз Каннського кінофестивалю.

Бюджет серіалу становив близько 6,4 млн доларів. Сценаристом виступив відомий китайський драматург Гао Маньтан. У серіалі також знялися зірки з Китаю, та актори з Росії і Японії. Зйомки вели трьома мовами – китайською, японською, російською – а відбувалися вони в Китаї та Росії. Кількість переглядів серіалу на відеосервісах Китаю в сумі перевищила 321 млн разів.

Найпопулярніший розважальний телеканал Китаю «Анхей» назвав Ірину блискучою зіркою китайського екрану: «Вона стала першою іноземною актрисою, яка зіграла головну жіночу роль у китайському телесеріалі. Вона створила унікальний образ, зігравши з неповторною акторською майстерністю. У 2012 році телесеріал “Моя Наташа” зробив її найблискучішою зіркою китайського телебачення».

Ірина Каптелова народилася 3 червня 1986 року в Дніпропетровську. Зараз здебільшого відома за межами СНД, співпрацює з теле- і кінокомпаніями США та Китаю. Її акторський дебют відбувся в 2009 році в ролі російської дівчинки-солдата у фільмі «Взимку не холодно». Зараз Каптелова бере участь у зйомках нового масштабного серіалу «Юн Вінг», який є спільним китайсько-американським проектом.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

  • Александра

    Как это что? Гражданство и душа!

  • i like this

  • i like this

  • Росс

    І що ж в ній українського?