Віце-міс української діаспори виступила на Євромайдані в Києві

Віце-міс української діаспори-2013 Оксана Шараневич виступила на Майдані Незалежності, присвятивши київському Євромайдану пісню від українців з діаспори, повідомляє VIDIA.

Дівчина прибула в Київ зі США, щоб своєю присутністю підтримати протестувальників в Україні.

«Я хочу вам сказати, що вся українська діаспора, а я репрезентую її як Віце-міс української діаспори 2013-го року, передає вам теплий привіт, щирі вітання і величезну підтримку», – сказала Оксана Шараневич.

«Повірте, вони зараз ніби на цій сцені зі мною. Ми підтримуємо вас. Ми вже пожили за кордоном і побачили, як добре там жити. Як легко, вільно можна жити. І ми надіємося, що наші українці – ми – можемо жити у нашій державі нарешті вільно і так само краще. Ми за те, щоб Україна вступила в Євросоюз», – наголосила співачка й заспівала Євромайдану пісню від побратимів із-за океану.

Додамо також, що Міс Українська Діаспора 2013 Соломія Крунь, а також учасниці конкурсу, беруть активну участь у Євромайданах, які відбуваються в Америці.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує протести в Україні. Зокрема, 22 грудня у щонайменше 10-ти містах Європи та США відбулися чергові Євромайдани. Також діаспора вимагає скасувати “таємні” домовленості Януковича з Путіним.

 

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…