Віце-міс української діаспори виступила на Євромайдані в Києві

Віце-міс української діаспори-2013 Оксана Шараневич виступила на Майдані Незалежності, присвятивши київському Євромайдану пісню від українців з діаспори, повідомляє VIDIA.

Дівчина прибула в Київ зі США, щоб своєю присутністю підтримати протестувальників в Україні.

«Я хочу вам сказати, що вся українська діаспора, а я репрезентую її як Віце-міс української діаспори 2013-го року, передає вам теплий привіт, щирі вітання і величезну підтримку», – сказала Оксана Шараневич.

«Повірте, вони зараз ніби на цій сцені зі мною. Ми підтримуємо вас. Ми вже пожили за кордоном і побачили, як добре там жити. Як легко, вільно можна жити. І ми надіємося, що наші українці – ми – можемо жити у нашій державі нарешті вільно і так само краще. Ми за те, щоб Україна вступила в Євросоюз», – наголосила співачка й заспівала Євромайдану пісню від побратимів із-за океану.

Додамо також, що Міс Українська Діаспора 2013 Соломія Крунь, а також учасниці конкурсу, беруть активну участь у Євромайданах, які відбуваються в Америці.

Нагадаємо, діаспора активно підтримує протести в Україні. Зокрема, 22 грудня у щонайменше 10-ти містах Європи та США відбулися чергові Євромайдани. Також діаспора вимагає скасувати “таємні” домовленості Януковича з Путіним.

 

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…