Євромайдан став народним об’єднанням – записуватись запрошують усіх

1486861_386809361453555_1752729850_nНародне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об’єднання «Майдан». На голосування текст резолюції поставив Олександр Турчинов, виступаючи зі сцени.

Співголовами ради новоствореного «Майдану» стали  Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок, пише «Українська правда».

До складу Ради народного об’єднання «Майдан» увійшли Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В’ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Андрій Парубій, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Тетяна Чорновіл, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Список ради «Майдану» відкритий і буде збільшуватись, уточнив Турчинов.

Виступаючи на Віче, лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив:  основні політичні завдання новоствореного народного об’єднання «Майдан» – це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція. Він також наголосив, що перед об’єднанням також постає завдання сформувати план змін для України – в судовій системі, прокуратурі, міліції, що має бути підзвітна територіальній громаді.

Додамо, що не вся громадськість сприйняла методи формування нового об’єднання однаково.

“Я бачив Раду дещо іншою: 1) з обов’язковим включенням до її складу моральних авторитетів суспільства, членів ініціативи “Першого грудня”; 2) з більшим представництвом громадських активістів, які власне ініціювали Майдан і увесь цей час активно його підтримують, хоча на сцені бувають рідко; 3) з мінімальним представництвом партійно-депутатського корпусу – пропонував шість осіб замість нинішніх 18; 4) за участю лідерів студентства і відомих молодих людей, за якими би піщло студентство; 5) з включенням авторитетних військових лідерів, на кого б орієнтувалися нинішні й колишні офіцери, в тч афганці й миротворці. Таких людей, на мою думку, треба було до Ради включити, зменшивши втричі квоту партійців-депутатів.” – Написав на своїй сторінці у соцмережі Анатолій Гриценко.

e8ea7a6-600-1526195-697786680254506-737138870-n

Видання також повідомляє, що учасники акції Партії регіонів також вирішили створювати громадську організацію. Її назва – «Площа єднання».

«У нас народжується громадська ініціатива по всій країні, де будуть координаційні ради, де ми будемо працювати, щоб народ був єдиний, для згоди, примирення, будемо нести мир і благополуччя» , – розповів комендант наметового містечка Партії регіонів Олександр Зінченко.

Втім, варто зазначити, що у неділю учасники антимайдану Партії регіонів згорнули свій табір в Маріїнському парку, залишивши після себе гори сміття. Його за ними прибирали сьогодні активісти Євромайдану.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…