Бандерівці і мельниківці почали процес об’єднання

ОУН (бандерівців) та ОУН (державників або мельниківців) об’єднуються. Поштовхом до об’єднання стала “загрозлива внутрішньо і зовнішньополітична ситуація, яка ставить під загрозу український суверенітет”. Про це медіа-порталу VIDIA повідомили в Українській інформаційній службі.

Обидві ОУН поширили спільну заяву, яку підписали голови організацій Стефан Романів і Богдан Червак.

Таким чином, через понад 60 років роз’єднання може з’явитися єдина організація.

«В Україні посилюються тенденції, що становлять загрозу стабільності, добробуту українського суспільства, соборності та національній сутності Української держави, розмиваються основи української культурної ідентичності. Не припиняються спроби втягнути Україну в оновлене московське ярмо – так званий Митний союз», – йдеться в заяві.

В обох ОУН переконані, що  «настав час консолідувати український націоналістичний рух і передусім відновити єдність ОУН, яка була створена у 1929 році полковником Євгеном Коновальцем та його соратниками. Ідейною основою такого об’єднання є український націоналізм, що його виплекала ОУН та її провідні ідеологи».

«Ми переконані, що у цей складний для нашої країни час єдина ОУН стане вагомим чинником утвердження заможної і справедливої Української Самостійної Соборної Держави», – підкреслюють лідери обох ОУН.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

 • bohdan

  Щиро тішуся,що дожив до цього часу,коли починається обєднання.Дай нам,Боже,хлопці мудрості Коновальця у здійсненні цієї Правди! Слава Україні!

 • Вова

  Дещо пізно, дещо сумно, дещо смішно.

 • андре

  Вон бандер з України!

 • Киянин

  Фашисты вышли из схронов пора- пора!

 • Реаліст

  Нарешті! нема нічого дивного у тому, що народ не спромігся змінити владу злочинців. Якщо, самі поводирі, не змогли об’єднатися, понад 60 років, то що чекати від людей, які вийшли на майдани. В Україні, бракує державно думаючих людей, які б, змогли об’єднавши усі патріотичні сили, прийти до влади.

 • бандера

  гомосеки хреновы!!!

 • Виктор

  Толку с того, что они объединяются? Вот если бы они добились отмены виз в Евросоюз и США, тогда это был бы результат! А так, как ездили украинцы мыть туалеты и ухаживать за престарелыми…..так и будут ездить. Потому что, без знания иност.языка, котируемого диплома о высшем образовании (при устройстве на работу), честной уплаты налогов – украинцы никому не нужны.