Бандерівці і мельниківці почали процес об’єднання

ОУН (бандерівців) та ОУН (державників або мельниківців) об’єднуються. Поштовхом до об’єднання стала “загрозлива внутрішньо і зовнішньополітична ситуація, яка ставить під загрозу український суверенітет”. Про це медіа-порталу VIDIA повідомили в Українській інформаційній службі.

Обидві ОУН поширили спільну заяву, яку підписали голови організацій Стефан Романів і Богдан Червак.

Таким чином, через понад 60 років роз’єднання може з’явитися єдина організація.

«В Україні посилюються тенденції, що становлять загрозу стабільності, добробуту українського суспільства, соборності та національній сутності Української держави, розмиваються основи української культурної ідентичності. Не припиняються спроби втягнути Україну в оновлене московське ярмо – так званий Митний союз», – йдеться в заяві.

В обох ОУН переконані, що  «настав час консолідувати український націоналістичний рух і передусім відновити єдність ОУН, яка була створена у 1929 році полковником Євгеном Коновальцем та його соратниками. Ідейною основою такого об’єднання є український націоналізм, що його виплекала ОУН та її провідні ідеологи».

«Ми переконані, що у цей складний для нашої країни час єдина ОУН стане вагомим чинником утвердження заможної і справедливої Української Самостійної Соборної Держави», – підкреслюють лідери обох ОУН.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

 • bohdan

  Щиро тішуся,що дожив до цього часу,коли починається обєднання.Дай нам,Боже,хлопці мудрості Коновальця у здійсненні цієї Правди! Слава Україні!

 • Вова

  Дещо пізно, дещо сумно, дещо смішно.

 • андре

  Вон бандер з України!

 • Киянин

  Фашисты вышли из схронов пора- пора!

 • Реаліст

  Нарешті! нема нічого дивного у тому, що народ не спромігся змінити владу злочинців. Якщо, самі поводирі, не змогли об’єднатися, понад 60 років, то що чекати від людей, які вийшли на майдани. В Україні, бракує державно думаючих людей, які б, змогли об’єднавши усі патріотичні сили, прийти до влади.

 • бандера

  гомосеки хреновы!!!

 • Виктор

  Толку с того, что они объединяются? Вот если бы они добились отмены виз в Евросоюз и США, тогда это был бы результат! А так, как ездили украинцы мыть туалеты и ухаживать за престарелыми…..так и будут ездить. Потому что, без знания иност.языка, котируемого диплома о высшем образовании (при устройстве на работу), честной уплаты налогов – украинцы никому не нужны.