Сенатор МакКейн закликав діаспору їхати на Євромайдан

Сенатор США Джон МакКейн закликає українців за кордоном висловити свою солідарність із Євромайданом та протестувальниками на вулицях Києва, безпосередньо прибувши до столиці, повідомляє VIDIA.

У розмові із журналістами з діаспори Юліяном Гайдою та Маргаритою Куличовою, що висвітлюють події в Україні для англомовного світу, сенатор запропонував українцям із-за кордону найбільш ефективно сприяти Євромайдану, приїхавши у Київ.

“Я сподіваюся , що вони зможуть дістатися сюди”, – сказав він. Також організатори протесту зауважили, що присутність українців з діаспори може мати позитивний вплив на організацію та дух протестів.

Також МакКейн закликав діаспору долучитися усіма можливими шляхами: “Очевидно, є багато потреби у підтримці, коштах, їжі”.

Нагадаємо, раніше сенатор МакКейн зробив заяву, у якій засудив застосування сили щодо мирних протестантів. Згодом у Київ прилетіли сенатори Джон МакКейн і Кріс Мерфі, щоб “спостерігати за подіями в Україні”.

Нагадаємо, що на Євромайдан до Києва прибули три сотні українців з Канади та деякі українці з США, зокрема священики з Чикаго. Діаспора активно виступає на підтримку Євромайдану, зокрема до народного віче “День гідності”відбулись акції у більш, ніж 26-ти містах світу.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…