Міліція хоче залякати журналістів та обмежити свободу слова?

383865084В МВС вимагають надати інформацію про журналістів, які висвітлювали події 1 грудня на Євромайдані. Інформацію про це розміщено на сайті Телевізійної служби каналу 1+1, повідомляє VIDIA.

“Головне управління МВС України в Києві терміново вимагає від каналу “1+1” надати інформацію про журналістів та операторів телеканалу, які висвітлювали події 1 грудня в Києві. Крім того міліція вимагає матеріали, відзняті журналістами. Правоохоронці просять канал “1+1″ повідомити персональні данні журналістів ТСН, щоб допитати їх у якості свідків.” – Йдеться у повідомленні.

“У випусках ТСН дає максимально повну картину подій в країні і надає слово всім сторонам конфлікту. Проте у світлі останніх подій особлива увага до журналістів ТСН викликає серйозне занепокоєння. Канал “1+1″ стурбований вимогами міліції.” – Повідомляє телеканал.

Додамо також, що на інші ЗМІ. “Спершу “24”, тепер “1+1”. Плюс розгром у “ВВ”, “Цензор.нет” та INTV. Широка й цілеспрямована кампанія тиску на свободу слова,” – таке повідомлення з’явилося на офіційній сторінці Євромайдану у соцмережі.

Нагадаємо, що 1 грудня на вулиці Банковій натовп намагався взяти штурмом Адміністрацію президента України. Раніше повідомлялося, що міліція затримала кількох штурмовиків Банкової. Виконуючий обов’язки голови міліції Києва повідомив, що затримані були озброєні ножами, пневматичним пістолетом і бітами.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…